אורן קובי וחברת לנדמרק יעזרו לך להשקיע בנדל
קרדיט pixabay

אורן קובי, הבעלים של קבוצת לנדמרק, הקים לאחרונה פלטפורמה לשיווק נדל"ן אשר מסייעת למשקיעים להכנס אל תחום הנדל"ן של אירופה בצורה קלה ונוחה. אחד היעדים הפופולאריים ביותר על משקיעים הוא דווקא הנדל"ן של ברלין, בכתבה שלפניכם תוכלו לקרא מדוע דווקא גרמניה הוא המקום הנחשק ביותר להשקעת נדל"ן מצד יזמים מתחילים ומנוסים כאחד, וכיצד הפלט' של אורן קובי ולנדמרק מסייעת להם.

אורן קובי: דווקא עכשיו, ודווקא בברלין

גרמניה היא המקום הנכון להשקעת נדל"ן מכיוון שממשלת גרמניה מעודדת השקעה זרה. בעקבות עידוד זה, ככל שמחיר ההשקעה גבוה, כך מחיר תשלום המס יורד. אחוז המס נמוך (כ-5 אחוזים משווי ההשקעה) ומאפשר השקעה בסכומים גדולים למטרות רווחיות עתידיות.

בגלל המדיניות של ממשלת גרמניה היא מספקת הטבות למשקיעים זרים כמו הפחתת גובה המשכנתא בהתאם למחיר ההשקעה במידה והוא עולה על 8K יורו.

כמו כן, אם משקיע רכש נכס בגרמניה ולאחר מכן החליט למכור את הנכס הוא יהיה זכאי לפטור ממס שבח גם אם לקח משכנתא. למעשה, כל משקיע פוטנציאלי שרוצה למכור את הנכס שלו יקבל תשואה רבה יותר מהמחיר שהוא השקיע.

בנוסף, אורן קובי מסביר כי יש יתרון גדול למשקיעים שמחפשים לקנות נכס ולהשכיר אותו, בגרמניה בעלי דירות יכולים לגבות תשלום גבוה יותר מהשוכרים אחת לשלוש שנים. משמע, בכל 3 שנים מחיר השכירות יוכל להשתנות ובכך בעל הנכס ירוויח יותר ב20 אחוזים בכל שנה, במיוחד אם הנכס עבר שיפוץ. חשוב לזכור בנושא גובה השכירות כי בעלי הדירות חייבים להודיע לשוכרים 3 חודשים לפני העלאת המחירים.

חברת PWC הפיקה דו"ח לפני מס' שנים ובו בחנה מול מעל 500 גופים שונים בתחומי הנדל"ן את היעדים הנחשקים ביותר להשקעות. 10 הערים הראשונות והנחשקות ביותר להשקעות נדל"ן היו מדריד, אתונה, המבורג, ברלין, אמסטרדם, ליסבון, טירנה, ברצלונה, קופנהגן ולונדון. 2 ערים מגרמניה מעידות על כך שמשקיעים רבים ברחבי העולם בוחרים בה וזה נתון מעודד מאוד, אתם רוצים להשקיע, אתם בוחרים בגרמניה, ואתם לא לבד!

עקב משבר כלכלי באירופה ונגיף הקורונה, מחירי הנדל"ן ירדו בצורה משמעותית. משקיעי נדל"ן חכמים רואים בכך הזדמנות "לתפוס" את המחיר הזול ולהשקיע בערים המרכזיות שנפגעו מהמשבר.

עם קבוצת לנדמרק תוכלו להשקיע בגרמניה בלי לטוס לגרמניה!

תמיד רציתם להכנס לשוק הנדל"ן העולמי, אך לא רציתם לטוס ולבזבז זמן? תמיד חלמת על דירה בחו"ל שתעשה עבורך כסף פסיבי? אורן קובי השיק את "לנדמרק" וזה בהחלט משנה את חוקי המשחק בכל הנוגע להשקעות נדל"ן גלובליות.

הפלטפורמה החדשה מציגה למשקיעים פוטנצאיליים נתונים על נכסים כולל תמונות, סרטונים, דו\"חות ומידע מקיף וחשוב על הנכס כולל קביעת פגישה אונליין עם נציג. בהינף אצבע יכולה להיות לכם דירה בברלין.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here