בקיץ הבא יהיו על מדים
צילום: אלבום פרטי

עוד רגע קט הם ילבשו מדים, שריונאים, תותחנים, מטכליסטי"ם, שלדגיסטים, טייסים, 8200, צנחנים וגולני. עוד רגע קט ויגידו יפה,  שלום לאזרחות , וימשיכו את מסע חייהם בתחנה הבאה, פיקוד ומנהיגות בצה"ל. בוגרי המכינה הקדם צבאית 'תבור' בנצרת עילית מתכוננים לצבא ב'שבוע מעבר' שמטרתו: נחיתה רכה.

בקיץ הבא יהיו על מדים
צילום: אלבום פרטי

האזרחות מתחילה להתרחק, הטירונות בצה"ל מתקרבת, חניכות וחניכי המכינה הקדם צבאית 'תבור' בנצרת עילית החלו השבוע בתהליך הפרידה המבוקרת  מהאזרחות במה שנקרא בעגה התבוריסטית 'שבוע מעבר'.

עמית ברנד, ראש המכינה אמר: "זהו תהליך מרתק מהמכינה לטירונות, אך טבעי שיהיו חששות, פחדים, דאגות מהלא נודע, לכן החבר'ה הנמצאים בתהליך הכנה מתמיד,  הם יגיעו לביקור בבסיס צבאי, יחוו מקרוב את המציאות הצה"לית כשהמטרה אחת היא: להקל על המעבר".

בקיץ הבא יהיו על מדים
צילום: אלבום פרטי

כתבנו מציין כי חניכי 'תבור' בשנה האחרונה עשו כברת דרך משמעותית בתהליך הצמיחה וההנהגה שעברו, הם נפגשו עם נשיא המדינה, עם ראש השב"כ, עם אלופי צה"ל בעבר ובהווה, עם רמטכ"לי העבר, עם הייטקיסטים ואנשי רוח, אומנים והחברות המרכיבות את הפסיפס הישראלי, מוסלמים, בדואים, דרוזים, יהודים, נוצרים.

בשבועיים אלה מתקיים גם פרויקט 'חובק וטייל בארץ', בו התבוריסטים יטיילו בנקודות חן מיוחדות ויערכו את "הפרידה מעצמם", הם צפויים לסייר בעוטף עזה, ואדי קלט, רמת הגולן, הנקיק השחור, בים, "נפרדים מהאזרחות כי הצבא ממתין למובילים, למפקדים, למנהיגים עם הרוח המיוחדת שהשתדלנו מאוד שירכשו במכינה". מסכם ברנד.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here