קרדיט: עזרא באזי, איגוד ערים כינרת

שאטל סובב כינרת – קו הסעות חינם ותגבור צוותי ההסברה ושמירה על חופים שקטים

 באיגוד ערים כינרת נערכו לקליטת המוני הנופשים עם תחילת עונת הקיץ ומזמינים את הנופשים ליהנות ב- 17חופי האיגוד השקטים בהם אסורה השמעת מוסיקה.

 כחלק מהערכות איגוד ערים כינרת, יוארכו עד סוף חודש אוגוסט, שעות שירותי ההצלה בכל חופי האיגוד, עד השעה 19:00 בערב וזאת במטרה לאפשר לנופשים הרבים הצפויים לפקוד את החופים לרחוץ בבטיחות מרבית בכינרת. עם זאת, באיגוד ערים כינרת קוראים לנופשים בחופים להישמע להוראות הפקחים, המצילים וצוות החופים, להיות סבלניים ואדיבים ולהתחשב בכלל הציבור המעוניין לנפוש בחופים בימים אלו, יש לרחוץ רק בחופים מוכרזים בהם קיימים שירותי הצלה, לא להיכנס למים עם אביזרי ציפה (מזרונים, אבובים וכד') עקב סכנת היסחפות, לשתות הרבה מים, לחבוש כובעים ולהקפיד על שמירה אקטיבית על הילדים בחוף ובמים.

איגוד ערים כינרת יפעיל את 'קו סובב כינרת', שאטל חינמי, לטובת ציבור הנופשים לחופי האגם הלאומי, ללא עלות, במהלך חודשים יולי ואוגוסט. ניתן להוריד את טבלת השעות באתר איגוד ערים כינרת (ניתן לסרוק את קוד ה-QR שעל גבי המודעות בתחנות ההסעה סובב כינרת ולהגיע ישירות אל לוחות הזמנים כאמור).

בנוסף, יתגברו בחופי איגוד ערים כינרת את פעילות צוותי ההסברה, בכדי לעודד התנהגות אזרחית חיובית ושמירה על הכללים: איסור השמעת מוסיקה, שמירה על ניקיון הסביבה והמים ורחצה בטוחה.

 הכניסה לחופי איגוד ערים כינרת הינה ללא תשלום, החניה בחניוני הרכב בתשלום.

כניסה רגלית ללא תשלום.

לפרטים ומידע- כוכבית כינרת מכל טלפו

ן- 55477* ובאתר www.kineret.org.il

 

קרדיט: עזרא באזי, איגוד ערים כינרת

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here