מנהלת בית הספר רות חייט עם הכרזה המנצחת
קרדיט צילום: עיריית עפולה.

בית הספר "כרמים בעמק" בעפולה שחרט על דגלו קידום אורח חיים בריא השתתף בתחרות אמנות של משרד החינוך וזכה בקטגוריית 'כרזה מצטיינת'.

מזה מספר שנים מקדם בית הספר לחינוך מיוחד בעפולה "כרמים בעמק" קיום אורח חיים בריא וקידום ערכי שמירה על איכות חיים ואיכות סביבה, קיימות, תזונה נבונה, היגיינה ושמירה על סביבה ירוקה השזורים בכל המקצועות הנלמדים בבית הספר.

לאחרונה התבשרה הנהלת בית הספר כי הוא זכה בתחרות אמנות של משרד החינוך "אמנות, בריאות ומה שביניהם" בקטגוריית 'כרזה מצטיינת'. עוד בטרם עודכנו על הזכייה סיפרו בבית הספר "כרמים בעמק" כי לאורך כל התחרות בלט שיתוף הפעולה בין צוותי האמנות, המדעים והבריאות אשר קידמו ופיתחו בקרב התלמידים שלל יכולות והישגים קבוצתיים ואישיים הכוללים בין היתר פיתוח מיומנות יזמות, יכולת בחירה אישית, עבודת צוות, התמודדות עם קבלת החלטות, עידוד היצירתיות, חלוקת תפקידים ואחריות שהובילו לעיצוב תוצר המשלב תוכן ייחודי, מקורי וחדשני להעברת המסר.

לאחר לימוד מעמיק של מרכיבי תזונה ופירמידת המזון בשיעורי מדעים וכישורי חיים, יצרו  נציגי הכיתות השונות כרזה במסגרת שיעורי אומנות באמצעותה ניתן לחוש את רוח התקופה בה נוצרה היצירה (בחירות לכנסת) והסיסמא שנבחרה "לבחור נכון", מבטאת את אופי התקופה, הלך הרוח הציבורי ואת המסר החינוכי אותו ביקשו התלמידים והצוות להעביר.

במכתב ששלחה הגברת אירית חן טוב, מרכזת תחום אומנות במחוז צפון של משרד החינוך  למנהלת בית הספר, רות חייט נכתב: "קיבלנו כרזות רבות ומדהימות ואנו מבקשים להודות לך ולצוות החינוכי שהוביל את התהליך. המאמץ וההתגייסות להשתתפות בתחרות והתוצר הייחודי ראויים להערכה רבה. כל הכרזות הזוכות יודפסו ויוצגו במחוז הצפון.

מנהלת בית הספר רות חייט עם הכרזה המנצחת
קרדיט צילום: עיריית עפולה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here