משפחת מגדל העמק מבכה את לכתה של רונה רמון
דוברות עיריית מגדל העמק

לרונה רמון ז"ל שהלכה לעולמה השבוע היה קשר הדוק עם העיר מגדל העמק מייסדת התכנית החינוכית "הטייסת" שאומצה על ידי 'קרן רמון' והופצה לבתי ספר בכל הארץ. לאחר מותה השבוע החליט ראש העיר כי בית הספר החדש "רמון" שעתיד לקום בעיר ינציח אותה לצד בעלה ובנה אילן ואסף ז"ל.   

משפחת מגדל העמק מבכה את לכתה של רונה רמון
דוברות עיריית מגדל העמק
משפחת מגדל העמק מבכה את לכתה של רונה רמון
דוברות עיריית מגדל העמק

ביום ראשון האחרון נפתחה שנת הפעילות של תכנית "הטייסת" במפגש חגיגי שהתקיים בבסיס רמת דוד בהשתתפות ראש העיר אלי ברדה, מנהלת בית הספר "גיורא יוספטל" שם נוסדה ופועלת התכנית, מנהל התכנית ואחד ממייסדיה ראובן צמח, מפקד הטייסת סא"ל ע', טייסים הורים וכמובן חניכי התכנית. במהלך המפגש זכו האורחים להכיר מקרוב את התכנית שנוסדה בבית הספר "גיורא יוספטל" לפני 11 שנים, אומצה על ידי "קרן רמון" והופצה לבתי ספר רבים ברחבי הארץ.

שמה של רונה רמון ז"ל שנפטרה כמה שעות לאחר מכן עלה מספר פעמים במהלך המפגש כמי שזיהתה את הפוטנציאל של התכנית ואימצה אותה וכן על הקשר שנוצר עם מגדל העמק והעומד בראשה אלי ברדה שמקפיד להבליט את הקשר עם רמון והודיע השבוע כי "בית הספר החדש שעתיד לקום במקום 'גיורא יוספטל' בה נוסדה התכנית, ייקרא 'רמון' על שמם של אילן ואסף ז"ל וכן על שמה של רונה ז"ל שנפטרה השבוע" אודותיה כתב בעמוד הפייסבוק שלו: "רונה רמון ז"ל הייתה אישיות נדירה ומקור להשראה. היא הדליקה משואה ביום העצמאות על מפעל חייה לפיתוח מנהיגות נוער בתוכנית "הטייסת" ברוח מורשתם של בעלה, אילן ז"ל, אסטרונאוט מעבורת החלל "קולומביה" ובנה, אסף ז"ל, טייס ח"א. "קרן רמון" בראשותה של רונה ז"ל אימצה את תוכנית הטייסת שפותחה במגדל העמק והפיצה אותה לבתי ספר רבים ברחבי הארץ. משפחת מגדל העמק ותלמידי הטייסת לדורותיהם מבכים על לכתה בטרם עת. יהי זכרה ברוך, אמן".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here