קרדיט תמונה: דוברות עיריית מגדל העמק

במסגרת קמפיין "פברואר יוצא מן הכלל" של החברה למתנ"סים הארצית וביצעו "חילופי תפקידים" עם אנשים עם מוגבלות. נעמי מלכה החליפה את ראש העיר ויהודה ארבל את מנהלת המתנ"ס.
נעמי מלכה הגיעה הבוקר ללשכת ראש עיריית מגדל העמק ליום עבודה מרגש, בו הגשימה חלום והחליפה את ראש העיר. מדובר ביוזמה במסגרת קמפיין "פברואר יוצא מן הכלל" של החברה למתנ"סים הארצית, לעידוד השתלבות של אנשים עם מוגבלות בקהילה, במסגרתו נערכים במרכזים הקהילתיים ברחבי הארץ מאות רבות של אירועים משולבים ופעילויות.

קרדיט תמונה: דוברות עיריית מגדל העמק

במסגרת חילופי התפקידים בשלטון המקומי, התלוותה נעמי אל ראש העיר לפגישה שהתקיימה בחדר הישיבות בנושא מדד השקיפות בו התבשרה מגדל העמק על הזכייה במקום הראשון בציון 100 בפעם השלישית ברציפות.
בנוסף לנעמי, גם מנהל אגף הרווחה, ראש מינהל החינוך, מנהלת היחידה להתנדבות, מנהלת המתנ"ס, משטרת מגדל העמק, תחנת מכבי האש ומנהל אגף חזות העיר הוחלפו על ידי אנשים עם מוגבלות במסגרת חודש "פברואר יוצא מן הכלל".
לדברי טל בסכס, מנכ"ל החברה למתנ"סים: "אנו, כארגון החברתי הגדול בישראל, מחויבים להמשיך במאמצים לשינוי ולהביא להשתלבות ילדים, בני נוער ומבוגרים עם מוגבלות בכל קהילה, בכל חברה ובכל מקום – מחויבים להוביל את השינוי ולאפשר לכל אדם מקום שווה בקהילתו. חשוב שנזכור שכולנו 'גם וגם', בכל אחד מאיתנו יש מגוון של תכונות, עוצמות וחוזקות, וכך גם אנשים עם מוגבלות ושאף קהילה אינה שלמה אם לא כל הפרטים בה מרגישים ויודעים שהם חלק מהקהילה, ושיש להם השפעה".
אלי ברדה ראש העיר אמר: "מגדל העמק כעיר קהילתית ורב תרבותית מפתחת מענים, תוכניות ופעילויות במסגרת "קהילה נגישה" ומעסיקה רכז אוכלוסיות מיוחדות, יהודה ארבל, ועוסקת בהעלאת המודעות והרגישות לאוכלוסיה יקרה ומיוחדת זו".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here