האלופים הגיעו לביקור בלשכת ראש העיר
קרדיט צילום: דוברות עיריית עפולה.

נבחרת תיכון 'אורט יהודה' זכתה במקום הראשון בארץ בהקאתון דיגיטלי על פיתוח אפליקציה לתמיכה בבני נוער במצוקה והציגה את ההמצאה לראש העיר אבי אלקבץ.

תלמידי כיתה י' של תיכון "אורט יהודה" בעפולה שזכו במקום הראשון על פיתוח אפליקציה לתמיכה בבני נוער במצוקה הסובלים מקשיים חברתיים, ביקרו השבוע בלשכת ראש העיר עפולה אבי אלקבץ. בביקור המרגש השתתפו מחזיק תיק החינוך הדתי-לאומי מ"מ ראש העיר חביב פרץ, ראש מינהל החינוך טינה ולדמן, מנהל בית הספר יהונתן חזי, המורה למדעים שמלווה את הפרויקט ניסים חכם וחברי הנבחרת אריאל כהן, יצחק וארם, נהוראי בלטה, משה עזריה וזמיר סאסי מכיתה י' שמשתתפים בגמר תחרות הקאתון החמ״ד זאת השנה שנייה ברציפות.

האלופים הגיעו לביקור בלשכת ראש העיר
קרדיט צילום: דוברות עיריית עפולה.

חברי הנבחרת הציגו יחד את היוזמה בפניי ראש העיר אלקבץ במסגרתה הם מפתחים אפליקציה ייחודית המבקשת לענות על מצוקות רגשיות של מתבגרים, בדידות וניכור חברתי ובבסיסו של רעיון זה מונחת התפיסה כי רשת חברתית יכולה לשמש גם לחיוב לצורך תמיכה ועזרה לזולת ועידוד במצבים קשים. הקרעיון שעומד בבסיסה של היוזמה הוא שתלמידים שנחשפו לאלימות יוכלו לקבל מענה תומך מחונכים תלמידי תיכון שיעברו הכשרה קפדנית שיאותרו באמצעות האפליקציה שתפותח כאמור על ידי התלמידים ומשרד החינוך.

מנהל בית הספר 'אורט יהודה' יהונתן חזי, התייחס לביקור ואמר: "זה כייף גדול לבקר בלשכת ראש העיר ולהציג בפניו הצלחות. אני מביט בגאווה על ההישגים של תלמידינו המשלבים יזמות, חשיבה יצירתית, אחריות אישית וחינוך לערכים לצד מצוינות אישית ומצוינות לימודית".

האלופים הגיעו לביקור בלשכת ראש העיר
קרדיט צילום: דוברות עיריית עפולה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here