ליזה שייקיס עם הגביע מיד לאחר הזכייה
קרדיט צילום: מועדון הטניס עפולה

הטניסאית הצעירה אליזבת שייקיס בת ה-14 ממועדון הטניס עפולה זכתה במקום הראשון באליפות ישראל בטניס לנערות שנערכה בירושלים.

הישג נפלא נוסף למועדון הטניס בעפולה: באליפות הארץ בטניס דרג א' של איגוד הטניס שהתקיימה לאחרונה במרכז הטניס בירושלים קטפה את המקום הראשון הטניסאית הצעירה מעפולה ליזה שייקיס בת ה-14 המשחקת במועדון הטניס העירוני. שייקיס ניצחה במשחק הגמר את המדורגת מספר 1 בישראל בשלוש מערכות 4:6 6:2 6:2 שאפשר לה בסיום להניף את הגביע של המקום הראשון.

ההישג הנפלא של שייקיס נחשב לאחד ההישגים המרשימים של מועדון הטניס שמקפיד לטפח מצוינות באמצעות תכניות הישגיות ומאמנים מקצוענים. היא החלה את דרכה במועדון מגיל 7 במסגרת תכנית הישגית-תחרותית עליה ממונה יוני וילנד מבכירי המאמנים התחרותיים בארץ ובשנים האחרונות היא מתאמנת גם עם המאמן הוותיק יאשה קסאנוב. לאחרונה, בעקבות היכולת המצוינת שהיא מציגה הוזמנה ליזה לייצג את ישראל בנבחרת הנערות עד גיל 14 וכבר הספיקה במדי הנבחרת לקטוף הישגים בארץ ובעולם.

במועדון הטניס סיפרו השבוע על ספורטאית צעירה עם משמעת גבוהה, תשוקה אינסופית ורצון עז לנצח, תכונות המבדילות אותה משחקניות אחרות בנות גילה וגם בוגרות יותר ועשויות להוביל אותה לצמרת הטניס בישראל ואפילו בעולם.

שייקיס היא לא הספורטאית היחידה במשפחתה. ההורים לבית שייקיס, רופאים במקצועם, משקיעים בילדיהם משאבים רבים ומסייעים להם לטפח קריירות בענפי הספורט השונים. אחותה הבכורה סופיה שחקנית שגדלה במועדון הטניס עפולה, זכתה להצלחות לא מעטות בשנים בהן שיחקה באופן פעיל ובחודשים האחרונים מקדישה כמעט את כל זמנה ומרצה לטובת הקריירה של אחותה הצעירה. גם האחים הצעירים יותר עוסקים בספורט אווה בת ה-9 מתאמנת אצל אנה גרברניק בהתעמלות אומנתית ודניאל בן ה-5 מתאמן אף הוא במועדון הטניס בעיר.

ליזה שייקיס עם הגביע מיד לאחר הזכייה
קרדיט צילום: מועדון הטניס עפולה

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here