קרדיט: Pixabay

hום שידורים מיוחד ברדיו צפון עם אשכול רשויות גליל מערבי  |  10.6.21

בעקבות האירועים בערים המעורבות ובחלק מהרשויות במגזר הערבי והיהודי, יוזמים אשכול גליל מערבי ורדיו צפון, יום שידורים מיוחד, שיתקיים ביום חמישי ה – 10 ליוני.

ביום זה ישתתפו ראשי רשויות, חברי כנסת, אנשי ציבור, תעשיינים מובילים, אנשי דת, חינוך, רפואה, תיירות, תרבות ואישים נוספים.

לי-את כהן מנכ"לית אשכול רשויות גליל מערבי: "הפגיעה במרקם החיים והשבר החברתי שחוללו האירועים מחייבים אותנו כמנהיגות אזורית להוביל דיאלוג וליזום תוכניות מעשיות להמשך החיים המשותפים בגליל המערבי.

בחרנו לקיים יום שידורים מיוחד ברדיו צפון, כדי להציף את הדברים ולגבש יחד עם בני שיח רבים ומגוונים כיווני פעולה עתידיים. אזור נמדד בחינוך ובחוסן,

ואנחנו נפעל בכל המישורים כדי להשקיע את המשאבים הנדרשים בהטמעת תוכניות חינוך רלבנטיות ובבניית החוסן האזורי, באמצעות מרכז החוסן של האשכול.

בחרנו לשים דגש על נושא הגיוון התעסוקתי, כי לדעתנו הוא בסיס הצלחת החיים המשותפים בגליל המערבי.

אנחנו שמחים שראשי הרשויות ואנשי האזור כולו יצטרפו אלינו למשדר מיוחד שישלב פאנלים של מרואיינים  עם חגיגה מוסיקלית, משדר חגיגי ואופטימי שיבטא את הרוח המיוחדת והאותנטית של הגליל המערבי על כל מרכיביו."

רינה בן עיון מנכ"לית רדיו צפון: " כרדיו המוביל באזור אנו מרגישים חלק מהקהילה  ומאוד שמחים לקחת חלק במיזם  ולהשמיע את השיח המחבר והחשוב עבור תושבי הצפון.

אני מזמינה את כולם להאזין ביום חמישי ה 10 בחודש בין השעות 10:00 ל 14:00 ברדיו צפון 104.5  fm  – השידור ישודר מאולפן מיוחד, שיוקם במשרדי האשכול בקיבוץ כברי.

בנוסף, יהיה ניתן לצפות בשידור המצולם בפייסבוק LIVE, בדף הפייסבוק של רדיו צפון ובדף הפייסבוק של אשכול גליל מערבי".

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here