כדורשת נשים
איגוד הכדורשת הישראלי.

ענף הספורט כדורשת נשים תופס תאוצה ברחבי הארץ והגיע גם לעפולה. שלומי אלבז: "בעתיד תוקם קבוצה עירונית רשמית בתחום שלא תיפול מקבוצות עירוניות אחרות ותיקח חלק בתחרויות ארציות"

רשת המתנ"סים "שחקים" מובילה בימים אלו מהפך בתחום הספורט בעיר. כחלק מהחזון להביא מיזמי ספורט ארציים לעפולה, פועל אגף הספורט, בניהולו של שלומי אלבז, להפקת אירועי ספורט יוצאי דופן והקמת מיזמי ספורט מקומיים בהם יקחו חלק כל תושבי עפולה מקטנים ועד מבוגרים.

כדורשת נשים
איגוד הכדורשת הישראלי.

במסגרת התוכנית האסטרטגית, לאחרונה נפתחה גם קבוצת כדורשת נשים, בהובלתה של שולמית גינזבורג, שחקנית מקצועית בתחום אשר מביאה את הבשורה על השטח ומאמנת את הנשים אימונים מקצועיים תוך שילוב בין הנחות יסוד ולמידה ולבין קיום אימונים מקצועיים. האימונים, שמתקיימים בימי שלישי ברובע יזרעאל, פתוחים לנשים מעל גיל 25, ובעתיד המשתתפות אף ייקחו חלק בתחרויות עירוניות ומקצועיות.

"ענף כדורשת נשים תופס תאוצה בשנים האחרונות ברחבי הארץ" אומר מנהל אגף הספורט ברשת "שחקים" שלומי אלבז, "יש כאן צורך אדיר בכל הנוגע לאימונים מקצועיים בתחום הזה והחלטנו, יחד עם שולמית, להרים את הכפפה ולפתח את הענף גם כאן בעפולה. זהו ספורט המשלב הנאה יחד עם אסטרטגיה ועבודת צוות ואין ספק שהוא תורם לפיתוח האישי והמקצועי. בעתיד אני רואה קבוצה עירונית רשמית הלוקחת חלק בתחרויות ארציות. לשם אנחנו שואפים- ואנחנו נשיג את זה."

כדורשת נשים
איגוד הכדורשת הישראלי.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here