כללית הפעילה בקניון נהריה מרכז חדש לבדיקות דם ואיסוף דגימות מעבדה

בדיקות דם 5 כוכבים כללית הפעילה בקניון נהריה מרכז חדש לבדיקות דם ואיסוף דגימות מעבדה כללית הופכת גם את בדיקות הדם לחוויה חיובית, עם פתיחתו של מרכז חדיש ומרווח השבוע לביצוע בדיקות דם ואיסוף דגימות שתן וצואה למעבדה, במתחם כללית בקניון נהריה. השירות החדש מיועד לכלל לקוחות כללית בנהריה וסביבתה, מכלל המרפאות, לעבור בדיקה ללא צורך בתאום תור מוקדם. צוות אחיות מיומנות מבצע במקום אך ורק לקיחת דגימות דם, ואינו עסוק בבדיקות נוספות. הבדיקות מיועדות למבוטחים בוגרים, לא ילדים, שהופנו על ידי הרופא לבדיקת דם. לנוחותם של אנשים עובדים או לומדים, ניתן לבצע את הבדיקה החל משעה מוקדמת, 09:30 ועד 07:00 בבוקר, בלא להפסיד שעות עבודה ולימוד. ההפניה לבדיקה היא ממוחשבת, כך שהנבדק אינו צריך להצטייד במכתב הפנייה מודפס – הפניית הרופא לבדיקה מופיעה על צג המחשב של האחות במוקד החדש. לנוחות הלקוחות, הוכנו במקום שתי עמדות, כדי להבטיח זרימה מהירה של בצוע הבדיקות.

לממתינים יש פינת המתנה מרווחת ובקרוב תציב אחת מרשתות הקפה עמדה לריכשת קפה ומאפה במחיר נמוך במיוחד, לנוחותם של נבדקים שהגיעו בצום. יש להדגיש כי מדובר בשרות שניתן ללא תשלום, בנוסף על בדיקות הדם שמבצועות במרפאות כללית בכל שכונה והוא נועד להפחית עומסים ולהעניק ללקוחות כללית מסלול שרות נוסף וידידותי. שרות זה, מציין אינג' שלמה פרי, מנהל המחוז, מהווה שיפור נוסף במערך השירותים של כללית בנהריה ומצטרף למרפאת נהריה הירוקה שנחנכה לפני כשנה, למכוני התפתחות הילד, הפיזיותרפה והלב במתחם קניון נהריה ובהקמת מרכז מקצועי גדול שבנייתו תחל בחודשים הקרובים. כמו כן, עתיד להפתח בקניון נהריה גם מרכז סדנאות כללית. ברוריה ריקון, מנהלת הסיעוד של כללית בחיפה, מציינת כי השרות שהופעל כבר בהצלחה במספר איזורים במחוז מקל על המטופלים ותורם להיענותם לעבור בדיקות אליהן הם מופנים. שכן, ביצוע בדיקות דם כחלק מהתהליך הרפואי חשוב ביותר, לשם איתור מוקדם של סוכרת, בעת נטילת תרופות להורדת כולסטרול, אבחון אנמיה ועוד. מניסיוננו, מטופלים רבים – בעיקר אנשים צעירים שמתמודדים עם שפע מטלות, כמו: עבודה, קריירה, לימודים ודאגה לילדים קטנים – לא תמיד מתפנים להגיע בזמן לבדיקה.

על רקע זה החלטנו להנגיש עבורם את הבדיקות במספר מסלולי בדיקה, לבחירתם. הפעלת אתר ייעודי לביצוע בדיקות בשעות בוקר מוקדמות וללא תיאום תור מקל עליהם בביצוע הבדיקות בלא להפסיד זמן יקר". במסגרת החידושים המקוונים המתקדמים בכללית, תוצאות בדיקות המעבדה מופיעות במחשב של לקוחות כללית המעוניינים בכך ותזכורת על כך מועברת להם במסרונים לטלפונים הסלולריים

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here