חניכי מעש בנופש השנתי באילת
עיריית עפולה

במרכז התעסוקה השיקומי מע"ש המשותף לעמותת אקים ומחלקת הרווחה בעפולה וממוקם בעפולה עילית מועסקים כיום כ-40 עובדים על רצף המוגבלויות.

מדי בוקר מגיעים למרכז התעסוקה השיקומי בעפולה עילית כ-40 עובדים עם חיוך גדול. מדובר מרכז תעסוקה שיקומי לאנשים שנמצאים על רצף המוגבלות ומופעל על ידי עמותת אקים שפועלת למען קידום אנשים עם מוגבלות ומחלקת רווחה עיריית עפולה.

מטרת המע"ש היא קידום אנשים על רצף המוגבלויות בתחום התעסוקה באמצעות העסקה במקצועות שונים בשילוב חוגים כגון אמנות, להקה מוסיקלית, להקת ריקוד, פעילויות העשרה ועוד כאשר המטרה הסופית היא השתלבות של המוגבלים בעבודות מגוונות בקהילה. את המרכז מנהלת בשנה וחצי האחרונות עדי רחום ולצידה צוות מטפל מקצועי, מכיל ומקדם. את מדיניות המרכז מובילים ומלווים וועדות היגוי המורכבות מאנשי צוות המע"ש לצד ראשי מחלקת הרווחה של עיריית עפולה בראשותה של סיגל בניאס.

יש לציין כי לצד אפשרויות התעסוקה ורשימת החוגים נוהגים צוות המע"ש והעובדים לצאת

פעם בשנה לנופש ארצי. לפני כשבוע יצאו לנופש באילת שכלל פעילויות רבות כגון ביקור במצפה תת ימי, מסיבת קריוקי, קניות, ביקור בפארק תמנע, צפייה במופע קברט WOW, שייט בים האדום, מסיבת ריקודים ועוד. מנהלת המע"ש, עדי רחום מסכמת: "היה נופש מדהים והחבר'ה היו מדהימים נהנינו מכל רגע איתם. אנו מודים להם על האמון בנו ועל האפשרות להנות ולצבור חוויות חדשות וטובות".

חניכי מעש בנופש השנתי באילת
עיריית עפולה

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here