קרדיט: pixabay.com

אחד הדברים הכי חשובים בכל מקום עבודה זוהי בטיחות בעבודה. כל מקום עבודה אשר מעסיק מעל 50 עובדים חייב שיהיה ברשותו ממונה בטיחות אשר יאבטח את מקום העבודה ואשר יספק למקום העבודה שירותי בטיחות הולמים. כמו כן הממונה יאתר מפגעי בטיחות, יוודא את תקינותם של המתקנים השונים ושל סביבת העבודה, יחקור תאונות עבודה ויפיק מהם לקחים, כמו כן ממונה הבטיחות ידאג לתוכניות בטיחות שנתיות וכן גם יעביר פעם בתקופה מסוימת הדרכות בטיחות לעובדים. אין ספק שבטיחות בעבודה זהו דבר החשוב המצריך מחשבה והשקעה אשר יחסכו למעביד כאבי ראש מיותרים והתעסקות בדברים שהם מורכבים. לשם כך תוכלו לשכור את שירותיה הנפלאים של חברת פז בטיחות שהוקמה ב2015 והיא בבעלותו של נדב אסיאג אשר הינו ממונה בטיחות עם ותק של מעל 30 שנות ניסיון, כמו כן בחברת פז בטיחות קיים מרכז הכשרות והדרכות, ומכללה לבטיחות.

 

לשמור על אנשים

בטיחות באירועים המוניים זהו אחד הדברים הכי חשובים שיש, שכן ככל שיש באירועים יותר אנשים כך הסיכוי למפגע בטיחות מכל סוג שהוא עולה. לשם כך על אחראי הבטיחות יהיה לעבור הכשרה מתאימה שתכלול את הדברים הבאים:

  • תכנון אתר האירוע
  • נגישות וחובת נגישות
  • מבוא לבטיחות קהל באירוע המוני
  • תכנון יציאת של הקהל
  • תרגול מעשי אשר יתייחס לאופי האירוע עצמו וידמה בעצם מצב של אירוע אמיתי.

כמו כן בטיחות באירועים המוניים הינם דבר חשוב שיכול להיות מורכב אם לא מתנהלים בהם בצורה נכונה ולא מתכוננים אליהם כמו שצריך.

 

ללמוד בכל מקום

השכרת כיתות לימוד זוהי דרך לאנשים אשר רוצים להעביר הרצאות, קורסים וכו', הכיתות יהיו מאובזרות בטוש, לוח מחיק, מקרן, מיזוג אוויר, רמקולים, חיבור אינטרנט, ועמדות קפה אשר יפוזרו מחוץ לכיתה, כמו כן ההשכרה ניתנת באופן קבוע או זמני תלוי לדרישות המשכיר. השכרת כיתות לימוד הינם פתרון נפלא לכל רצון של לימוד. לשם כך תוכלו לשכור את שירותיה של חברת פז בטיחות בבעלותו של נדב אסיאג אשר תיתן לכם מספר אפשרויות של כיתות בסביבות חוצות המפרץ. לפרטים נוספים צרו קשר

במספר הטלפון שלנו 04-8666499 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה בנושא.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here