קרדיט צילום: דוברות המכללה

כל תלמידי שנה ב' בהנדסת תוכנה זכו לתעודה.

ממשיכים לרשום הישגים והצלחות במכללה הטכנולוגית נוף הגליל. לראשונה הסטודנטים בהנדסת תוכנה קיבלו תעודה מהאקדמיה של סיסקו. חביב גרייב, מרצה במגמה אשר הוביל את כל הסטודנטים בשנה ב' להשיג הנפלא זכה למחמאות מראש המגמה, רון להב וממנכ"לית המכללה, מרב ששון אמויאל אשר טבעה לצד היות המכללה לבית לכל סטודנט גם את ערך המצוינות וההישגיות בלמידה.

בשורה משמחת לסטודנטיות ולסטודנטים במגמת תוכנה במכללה הטכנולוגית נוף הגליל, מנכ"לית המכללה , מרב ששון אמויאל, בישרה לסטודנטים על ההחלטה לפתוח מעבדת תוכנה חדשה.

לראשונה קיבלו סטודנטים בשנה ב' במגמת הנדסת תוכנה תעודה של חברת סיסקו, לתעודה צורף מכתב של מנכ"ל סיסקו. המרצה חביב גרייב אשר העביר את הקורס במסגרת לימודי התוכנה זכה למחמאות רבות ממרכז המגמה רון להב וממנכ"לית המכללה, מרב ששון אמויאל על ההישג המכובד בו כל תלמידי שנה ב' בלימודי הנדסת תוכנה במסלול ערב נמצאו זכאים תעודה זו.

קרדיט צילום: דוברות המכללה

מנכ"לית המכללה, מרב ששון אמויאל אמרה: "לצד פיתוח וטיפוח התשתיות במכללה, הרחבת ההווי הסטודנטיאלי, פיתוח מערך התמיכה והתגבור לסטודנטים, אנו מובילים במכללה תוכניות הצטיינות בכל המגמות. הישג מרשים זה של הסטודנטים והמרצים הוא המשך טיפוח ההצטיינות והמצוינות במכללה".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here