יום האישה
צילום: אלבום פרטי

מנכ"לית המכללה, סגניתה, דיקנית המכללה, מנהלת מדור לימודי החוץ, מדור הרישום, מנהלת החשבונות, מנהלת ההשמה, רל"שית, כולן נשים. תרצה ריבק, מנכ"לית המכללה, המניפה בגאון מאז כניסתה לתפקיד את דגל קידום והעצמת הנשים , אמרה"יום האישה שמח לכולנו, עכשיו הזמן ליותר סטודנטית במקצועות ההנדסה והטכנולוגיה".

כל יום במכללה הטכנולוגית נוף הגליל הוא 'יום האישה', כל שדרת הניהול והמנהלה מורכבת מנשים, החל ממנכ"לית המכללה תרצה ריבק, דרך סגנית מנהלת בית הספר להנדסאים, אריאלה דוייטש ועד לדיקנית סיגל גופר , מנהלת מדור לימודי חוץ וקורסים, רינת וייסבאום. בתפקידים נוספים עומדות בחזית, מדור הרישום בראשות לסלי קושניר ושירן טייפלד , מנהלת החשבונות עפרית פלד, , והן רבות רבות, רונית מדר, אתי אמסלם, ענת פרידה, שירלי הרשקו  שרהל'ה אהרון חג'ג' , שלי שכטר, מירב הרוניאן , ריטה חורי ,בלה הנפלאה וכמובן מרצות המכללה וראשת מגמת הנדסת אדריכלות ועיצוב פנים – ריקי מעוז,.

תרצה ריבק, מנכ"לית המכללה אשר חרתה על דגלה את קידום הנשים וקידום סטודנטיות בלימודי הנדסה וטכנולוגיה, ברכה לרגל יום האישה: "במכללה כל יום הוא יום האישה, יש כאן מארג נשי מוביל, מנהיג, המטרה המרכזית שלי כמנכ"לית המכללה היא להוביל את הסטודנטיות לפרוץ דרך במסלולי הנדסה וטכנולוגיה, בכל התחומים. זה אפשרי וזה יקרה" אומרת ריבק.

יום האישה
צילום: אלבום פרטי

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here