המורה לאלקטרוניקה זכה בתואר 'מצטיין ארצי'
קרדיט צילום: אלבום פרטי

עוד הישג למערכת החינוך של מגדל העמק. גדי הרמן מורה לאלקטרוניקה ומחשבים זכה בפרס מורה מצטיין של רשת "אורט ישראל" על פיתוח תכניות לימוד חדשות ושילוב חדשנות בהוראה.

המורה לאלקטרוניקה זכה בתואר 'מצטיין ארצי'
קרדיט צילום: אלבום פרטי

גאווה לבית הספר "אורט רוגוזין" במגדל העמק: גדי הרמן מורה בביה"ס במגמת הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים והנדסת תכנה זכה בפרס מורה מצטיין של המגמה מטעם משרד החינוך. המפקח הארצי על מגמת הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים במשרד החינוך בחר בהרמן כמורה מצטיין על שילוב חדשנות בהוראה ובלמידה ועל מעורבותו בפיתוח תכניות לימודים חדשות. הרמן, המשמש גם כמנהל ההוראה של מגמת אלקטרוניקה ברשת אורט קיבל את הפרס מידיהם של שלומי אחנין מפמ"ר (המפקח המרכזי) של מקצוע האלקטרוניקה וחשמל, ד"ר עופר רימון סמנכ"ל ומנהל המינהל למדע וטכנולוגיה וד"ר אהרון שחר מנהל אגף מגמות מדעיות הנדסיות, במשרד החינוך.

יש לציין כי הפרס של הרמן מצטרף לפרס תפקיד ניהולי מצטיין שזכה המורה אלירן יהב ולשני הישגים נפלאים נוספים של תלמידי בית הספר ובראשם מקום ראשון בארץ בתחרות הפיזיקה "המכונה המופלאה" והעפלה לתחרות העולמית (זאת השנה הרביעית ברציפות) וקבלתן של שש בנות מכיתת שכבת י"א, הכי הרבה בארץ, לפרויקט היוקרתי "מהנדסות העתיד" של התעשייה האווירית. ראש מינהל החינוך של מגדל העמק מלי אליגוב אמרה: "מדובר בהישגים נפלאים הן של צוות המורים והן של התלמידים, ברכות לזוכים ובהצלחה לתלמידים שלנו בתחרות העולמית ולתלמידות בפרויקט 'מהנדסות המחר'".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here