תכנית לקידום מצויינות
דוברות עיריית מגדל העמק

שעות תגבור, תקציב למעבדות ותוספת שעות לכיתות הם רק חלק מהמרכיבים שכלולים בתכנית לקידום מצויינות במקצועות המתמטיקה, מדעים ואנגלית

החינוך במגדל העמק נמצא בראש סדר העדיפויות של הראשות והעומד בראשה אלי ברדה. תכניות מגוונות פועלות כבר מספר שנים במערכת החינוך. אחת כזו תתווסף בשנה הקרובה. "התכנית הלאומית לקידום מצוינות בפריפריה" תתגבר את מקצועות המתמטיקה, מדעים ואנגלית.
התכנית הלאומית הינה חלק ממהלך כולל של תכניות לאומיות בהובלת משרד החינוך ומטרתה קידום מצוינות בפריפריה על מנת להגיע ליעדים הארציים. התכנית תכלול מרכיבים רבים כגון: תקציב למנהל תכנית מצוינות רשותי, תוספת שעות לכיתות, הוספת שעות לצורך פתיחת מגמות מדעיות, מתן תקציב למעבדות, שעות תגבור במתמטיקה ואנגלית ופיתוח מקצועי של המורים במקצועות השונים.
ראש מנהל החינוך מלי אליגוב אמרה: "מדובר בתכנית נוספת מיני רבות שתעניק לתלמידי מגדל העמק את החיזוק הנדרש במקצועות הליבה. לא מעט כספים מושקעים במערכת החינוך על ידי העירייה והעומד בראשה ולראייה מספר התוכניות הרבות שפועלות בעיר. אנו מודים למשרד החינוך על בחירתו בנו".
ראש העיר אלי ברדה הוסיף: "תוכנית המצויינות תגברי את המאמץ שלנו לתעודת בגרות איכותית ברמה של 5 יחידות כדי לאפשר לבוגרים שירות משמעותי ואיכותי בצה"ל ולרכוש השכלה גבוהה, להשתלב בתעשיית ההיי טק ולהשתקע בעיר".

תכנית לקידום מצויינות
דוברות עיריית מגדל העמק

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here