מדפים לחנות
קרדיט freepik

כמעט בכל חנות מסחרית ניתן למצוא כיום מדפים בתוך החנות וכן במחסן של החנות. כלומר, המדפים משמשים הן לצורך הצגת הסחורה ללקוחות שנכנסים לחנות וכן, לצורך אחסון סחורה שאין צורך להציג אותה בחנות במחסני החנות. אין ספק שמחסן של חנות וכן החנות עצמה, חייבים להיות מסודרים בצורה הטובה ביותר. חנות אשר לא מסודרת באופן מרשים, אסתטי ומסודר, לא תמשוך אליה לקוחות. מחסן של חנות אשר לא מכיל בו את הסחורה בצורה מסודרת, לא יאפשר לעובדים שבחנות למצוא את מבוקשם באופן קל, מהיר ונוח. הפתרון הטוב ביותר לסידור סחורה יעיל הן בחנות עצמה והן מחוץ לחנות הוא: מדפים לחנות.

מדפים לחנות עצמה- כיצד בוחרים?

בין אם נכנסתם לחנות בגדים, בין אם נכנסתם לסופר ובין אם נכנסים לחנות צעצועים, בוודאי שמתם לב כי הסחורה בחנות מוצבת על מדפים. מדפים לחנות רלוונטיים לצורך הצגת הסחורה בצורה נוחה, דקורטיבית ואיכותית עבור הלקוחות שנכנסים. מצד אחד, המדפים חייבים להיות איכותיים על מנת להכיל עליהם בצורה הטובה ביותר את כמות הסחורה הרלוונטית ומצד שני, המדפים חייבים להיות דקורטיביים ומעוצבים, על מנת להשתלב באופן הרמוני בחנות וליצור מראה דקורטיבי, מסודר, אסטתי ומרשים לחנות עצמה. רצוי מאוד לזכור שלקוחות יעדיפו להיכנס לחנות המעוצבת בטוב טעם ומסודרת. כמו כן, לקוחות יעדיפו לרכוש את המוצרים הרלוונטיים להם מחנות אשר מציגה את הסחורה שבה בצורה נגישה ונוחה. על כן, אין ספק שבבחירת מדפים לחנות יש לשים דגש על הפונקציונאליות של המדף, על איכות המדפים, על חומרי הגלם מהם הם עשויים, על מיקום נכון של מדפים בחנות עצמה ועוד.

מדפים למחסן בחנות

כמובן שלא כל המדפים שבחנות יהיו ממוקמים בחנות עצמה. רצוי לזכור שבחנויות לרוב יהיו דוגמאות של סחורה שניתן לרכוש בחזית החנות, כאשר תהיה עוד סחורה הממוקמת במחסן החנות אשר רלוונטית בהתאם לרצונו של לקוח לרכוש אותה. כלומר: לא פעם חנויות בגדים יציגו דוגמאות של בגדים מכל מידה ובכל דגם בחנות עצמה ובמידה והלקוח ירצה מידה שנגמרה בחנות או איננה קיימת בחנות עצמה, יהיה ניתן להוציא עבורו את הדגם או המידה המבוקשת לו מהמחסן. ישנן לא מעט חנויות אשר מציעות בחזית החנות דגמים של סחורה בתצוגה לצורך התרשמות הלקוח וכאשר הלקוח בוחר בדגם כלשהו, הוא יקבל אחד חדש וארוז מהמחסן. כלומר: מחסן של חנות חייב להיות מסודר בצורה הטובה ביותר, על מנת שעובדי החנות יצליחו למצוא בו סחורה עבור לקוחות בצורה קלה ונוחה.

לרוב מחסן בחנות יכיל סחורה בכמות רבה יותר מהחנות עצמה ועל כן, יש לבחור במדפים איכותיים למחסן של חנות, אשר יתאימו לחלל המחסן מחד ומאידך, יהיו מספיק עמידים וחזקים לצורך סידור הסחורה עליהם. כדאי מאוד לרכוש מדפים למחסן חנות רק מהחברות הטובות ביותר בתחום מידוף לחנויות, לרבות מחסני חנויות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here