דוברות עיריית מגדל העמק
דוברות עיריית מגדל העמק

העובדים הסוציאליים בעיריית מגדל העמק יצאו לבתי המתנדבים והעניקו להם תעודת הוקרה ושי כתודה על התנדבותם ותרומתם במהלך משבר הקורונה. אלי ברדה: "אני מצדיע לכם"

אחת החוזקות של העיר מגדל העמק היא ערך ההתנדבות. העיר זכתה פעמיים ב"אות קהילה מתנדבת" ולאורך השנים תושביה מוכיחים כל פעם מחדש שיש על מי לסמוך. בימי הקורונה הוקמה סיירת מיוחדת המורכבת מלמעלה מ-200 מתנדבים שקיבלה מאות פניות דרך המוקד העירוני.
הסיירת שייכת ליחידת ההתנדבות העירונית של האגף לשירותים חברתיים בעירייה ומונה מערך של למעלה מ-230 מתנדבים. באגף דאגו למגן ולצייד את כל המתנדבים בכל מה שנדרש. "זו סיירת איכותית של אנשים שנהנים לתרום מעצמם ומצילים חיים", אמרה אילנה פרץ עייש אחראית המתנדבים והוסיפה: "אנחנו מקבלים כל מיני פניות מעזרה בתיקון פנצ'ר בגלגל ועד קניות לבית ותרופות מבית מרקחת. המערך רובו מצעירים וכולל גם את תושבי האזור. בשגרה יש לנו גם מתנדבים שהם מעל גיל 55, אך בימי הקורונה אנחנו מעדיפים שלא לסכן אותם".
השאלה האם אין פחד להסתובב עלתה לא מעט, פרץ עייש הסבירה: "למרות שהיו פה הרבה נדבקים הייתה בעיר ערבות הדדית מדהימה. כלל התושבים התגייסו אחד למען השני ולראייה גם הירידה בכמות הנדבקים. המטרה היא שאנשים יישארו בבתים ובמיוחד האוכלוסייה שמוגדרת בסיכון.
השבוע, הגיעו נציגי המתנדבים לבניין העירייה וקיבלו שי כאות הוקרה על התנדבותם ועשייתם למען תושבי העיר במעמד סגן ראש העיר סרגיי אוקלנדר, סגן ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה אלי בקסיס, מנהל אגף הרווחה מומי בן סימון, אילנה פרץ עייש ואהובה ג'ובני חגי. אלי ברדה ראש העיר אמר: "אני מצדיע לכם וגאה בעבודה שאתם עושים. אתם הפנים של העיר שלנו. מגדל העמק היא משפחה אחת גדולה".

דוברות עיריית מגדל העמק
דוברות עיריית מגדל העמק

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here