צילום דוברות כללית מחוז צפון

"השנה הזו המשיכה את קודמתה והעלתה את כולנו על רכבת הרים דוהרת לעבר קו סיום שעדיין לא ידוע. זו לא הייתה שנה רגילה של עבודה, השגרה הייתה מאתגרת ועל הרקע הזה הוכיחו אנשי כללית שהם יכולים לעמוד באתגרים שדרשו מענה מהיר, איכות מקצועית, אומץ, גמישות מחשבתית והרבה אהבת אדם. הצטיינות ומצוינות הן מילים השלובות בעשייה שלנו ובחתירה לשיפור מתמיד של עובדי כללית".
דברי מנכ"לית כללית רות רלבג, מטקס מוסדות ועובדים מצטיינים של הכללית לשנת 2021 שהתקיים ביום ראשון, 27.3 בנס ציונה, לאחר שנתיים של מאבק בנגיף הקורונה.

מחוז צפון של כללית זכה למחוז המצטיין מבין 8 מחוזות הכללית לשנת 2021, המחוז זכה בהצטיינות בשל עמידתו ביעדי הקופה לשנת 2021 המחוז הצטיין באיכות רפואית, בשרות למטופלי המחוז במאזן לקוחות ובמאזן תקציבי. בקטגוריית בתי החולים הכללים זכה מרכז רפואי כרמל ובקטגורית בתי חולים מיוחדים זכה מרכז רפואי גריאטרי שיקומי הרצפלד.

25 עובדים נבחרו כמצטייני מנכ"לית כללית וזאת הודות למחויבותם, הישגיהם האישים, לאכפתיות למקצועיות, לרגישות ולאנושיות שהפגינו במהלך עבודתם.
"מצוינות היא דרך חיים, בחירה בחיים של נתינה ואהבה לזולת. העבודה שלכם מעוררת השראה בצוותים, במטופלים ובבני משפחותיכם. יישר כוח לכם כמובילים, ולכל אלפי העובדים המצוינים שלנו, ועשרות הצוותים המעולים שאתם מייצגים כאן היום. בהזדמנות זו אני מודה למשפחות היקרות שלכם על התמיכה בכם, תמיכה המאפשרת, דוחפת ומעודדת אתכם להצטיינות על היותם שותפים להצלחה שלכם ושלנו". ברכה המנכ"לית את העובדים המצטיינים של הכללית לשנת 2021.
בתואר הנכסף זכתה השנה ד"ר חוזיימה חמאיס זיהומולוגית מחוזית. ד"ר ח'וזיימה ילידת שנת 1984 , נשואה ואם ל 2 מתגוררת בדבוריה. במסגרת תפקידה כרופאה רכזת מחלות זיהומיות מחוזית מייעצת (כולל מרחוק) ומדריכה את
הצוותים בכל שעות היום בנועם ואדיבות. כמו כן יחד עם דוברת המחוז מקדמת נושאים הקשורים
להיותה זיהומולוגית ומהווה את "הפנים " של המחוז במגזר הערבי- רדיו, עיתונות ותוכניות טלויזיה
שונות. כותבת טורים לגבי חיסונים שונים בכדי להגביר מודעות לחשיבותם. נבחרה להשתתף בקמפיין של הר"י לעידוד התחסנות נגד שפעת בשנת 2020.
מאז פרוץ המגיפה משמשת כמנהלת חמ"ל קורונה הכולל 30 אנשי צוות מכלל הסקטורים, ניהול
מערך הדרכה לצוותים בשטח על פי ההנחיות, בשותפות עם צוותי ה"כללית" ומשרד הבריאות.
חברה בוועדה למיגור קורונה במגזר הערבי של משרד הבריאות, אשר עוסקת בעידוד ביצוע בדיקות ,
התחסנות והתנהלות בטוחה בתקופת הקורונה. הועדה ניהלה קמפיינים רבים במגזר הערבי –
סרטונים, ראיונות ושלטי חוצות בהם דר חוזיימה הופיעה. כמו כן השתתפה במספר דיונים של קבינט
הקורונה כנציגת הועדה.
ד"א ח'וזיימה נבחרה על ידי עיתון גלובס בשנת 2020 לחברת נבחרת המנהיגות הצעירה " 40 עד 40 – " 40 מנהיגים צעירים מתחת לגיל 40 אשר בולטים בעשייתם והשפעתם החברתית.
ד"ר מרדכי דיין מנהל מחוז צפון ברך את עובדי המחוז ואמר:" ההצלחה היא בזכותכם! ההצטיינות היא שלכם, הנכם עובדים מסורים ומקצועיים אשר מעניקים שירות רפואי רגיש ואיכותי לתושבי הצפון, כולנו יחד נעשה מאמץ להמשיך להוביל גם בשנת 2022".

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here