כיתוב תמונה: תלמידי הקורס לצד המורה דנאל תורג'מן. | צילום: יח"צ

"המכללה הטכנולוגית נוף הגליל מהמכללות המובילות דואגת לתלמידים והתוצאות בהתאם"

בטקס פתיחת קורס מפעילי מחרטה וכרסומת   במכללה הטכנולוגית נוף הגליל ברך את התלמידים , משה בן עמי , מנהל לשכת התעסוקה ואמר: "במכללת נוף הגליל משקיעים בתלמידים באופן המיטבי ביותר ,לצוות ההוראה וההנהלה חשוב מאוד שכל תלמיד יצליח". יצוין כי כבר בימים אלה נפגש בן עמי עם מנהלי מפעלים מובילים לצורך השמת התלמידים. רינת וייסבאום מנהלת לימודי החוץ במכללה: "למכללה יש שותף מצוין כמו משרד העבודה והרווחה  ומשה בן עמי המעניקים רוח גבית להצלחת הקורסים." מנכ"לית המכללה , מרב ששון אמויאל: "במכללה כולנו מכווני מטרה להצעיד את הסטודנטים להצלחה ולדאוג להשמה מותאמת".

 

משה בן עמי ומנכ"לית המכללה מרב ששון אמויאל , מהמכללות המובילות | צילום:טליה אבי נכדו

קורס חדש במקצוע נדרש במשק נפתח בימים אלה במכללה הטכנולוגית נוף הגליל , קורס מפעילי מחרטה וכרסומת . טרם פתיחת הקורס המשותף למכללה , ולמשרד העבודה והרווחה  התקיים תהליך ארוך של מערכת מיפוי והתאמת המועמדים לקורס הנדרש בתעשייה. המועמדים נבחנו , התקיימו ראיונות אישיים ולבסוף ועדת הקבלה בחרה מבין עשרות המועמדים את המתאימים ביותר. בטקס פתיחת הקורס ברך מנהל לשכת התעסוקה בנוף הגליל,  משה בן עמי, את הסטודנטים , בן עמי אמר: "היום אתם זוכים להצטרף למשפחה  מיוחדת, חמה ותומכת , משפחת המכללה הטכנולוגית נוף הגליל. זכיתם ללמוד אצל אחד מהמורים המצוינים והמעולים בתחומו , המורה אלישע זייברט, אני סמוך ובטוח שהחומר הנלמד ייקלט באופן המיטבי ביותר. ישנן מכללות רבות אך ייחודה של המכללה הטכנולוגית נוף הגליל המעניק לה יתרון והפיכתה לאחת מהמכללות המובילות, בא לידי ביטוי בתחושת המשפחתיות , בתמיכה, ובעיקר באכפתיות של המכללה  להצלחת כל תלמיד ותלמיד. "

מנהלת הקורסים ולימודי החוץ במכללה , רינת וייסבאום ברכה אף היא את התלמידים והדגישה את חשיבות הרצינות וההשקעה במקצוע הנדרש .

בן עמי הוסיף כי בימים אלה הוא מצוי בעיצומו של סבב פגישות עם מנהלי מפעלים ומנהלי משאבי אנוש לקראת השמתם של מסיימי הקורס אשר אך נפתח.

מרב ששון אמויאל מנכ"לית המכללה אמרה: "אני מאמינה שהמפתח להצלחה והתחלה חדשה נמצא כעת בידיים של תלמידי הקורס. אנו במכללה נעניק כל תמיכה שתידרש ובעיקר אווירה לימודית נעימה ואיכותית.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here