מרב ששון אמויאל , המכללה כבית וכמשפחה על כל המשתמע מכך. צילום: שירלי הרשקו

הקומה הווירטואלית החדשה

על פי חזונה של  מנכ"לית המכללה ,חיזוק וביצור המכללה כבית ומשפחה , הכולל תמיכה משמעותית והובלת הסטודנטים להישגיות, מצויינות והצבתם בחזית הקדמה בתעשייה. " הצוות עומל בימים אלה לבנות עבורכם "קומה" וירטואלית במכללה בה תוכלו להיכנס לכיתות וירטואליות ולתרגל יחד בקבוצות קטנות".

מנכ"לית המכללה הטכנולוגית נוף הגליל , מרב ששון אמויאל שיגרה אגרת ברכה, חיזוק ועידוד לצוותי ההוראה ולסטודנטיות והסטודנטים במכללה. " בימים אלה הצטרפתי למשפחת המכללה הטכנולוגית נוף הגליל, מכללה שהיא בית היוצר להנדסאי איכות, המטפחת מצוינות והישגיות, מכללה שהיא בית, על כל המשתמע מכך. לאחר חמש שנות עשייה מבורכות של המנכ"לית לשעבר תרצה ריבק, אני מצטרפת ברצון רב לתנופה ולהצלחה של המכללה. כתבה המנכ"לית והוסיפה:

כאשת חינוך ותיקה וכמנהלת במגוון ארגונים, בכוונתי כמנכ"לית המכללה, לרתום את ניסיוני להצלחתכם במכללה, לחזק את מערך התמיכה בכם הסטודנטים, ולפעול מתוך תחושת שליחות להצבת בוגרינו בחזית התעשייה.

בימים בהם העולם כולו מתמודד עם מגפת הקורונה, צוות המכללה ממשיך להעניק שירותים כלליים, וכן ללמד באמצעות הזום תוך שמירה על הרצף. ידוע לי כי הלמידה בימים אלה הינה מאתגרת, שונה ואף קשה לחלקכם. צוות המכללה עומד לרשותכם לסייע. אל תהססו לשתף בקושי ולפנות בשאלות.

להבנתנו, תרגול הלמידה בקבוצות קטנות יכול לתמוך בלמידה האישית של כל אחד ואחת מכם.

אי לכך, הצוות עומל בימים אלה לבנות עבורכם "קומה" וירטואלית במכללה בה תוכלו להיכנס לכיתות וירטואליות ולתרגל יחד בקבוצות קטנות. תרגולים אלה לא יוקלטו. מידע מפורט על כך ישלח לכם לאזור האישי בהקדם.

שולחת את ברכתי לכם, זכרו כי התמדה והשקעה בלימודים מביאה להצלחה."

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here