עמותת
קרדיט: דוברות עיריית מגדל העמק

עמותת "תן גב" תרמה השבוע 40 מחשבים חדשים למשפחות שמטופלות על ידי האגף לשירותים חברתיים ועמותת "להיטיב". "תן גב" מסייעת למשפחות שנמצאות במצוקה כלכלית באמצעות אספקת מוצרים בסיסים. השותפות בין העמותה לאגף הרווחה בעיריית מגדל העמק החלה לפני כחצי שנה במטרה לסייע למשפחות שנמצאות במשבר כלכלי.
נציגי העמותה, ויוי מן ונעמי בראונשטיין, נפגשו עם אלי ברדה ראש העיר, אלי בקסיס סגן ראש העיר וממונה תיק הרווחה, אהובה גו'בני חגי מנהלת מדור קהילה, אילנה פרץ עייש מנהלת היחידה להתנדבות ורכזת עירונית בתחום משפחות המתמודדות עם קשיים כלכליים ואביתר בקסיס סמנכ"ל עמותת "להיטיב".

נציגות העמותה סיפרו כי הן נעזרות בגיוס משאבים מהציבור הרחב בעזרת הצגת סיפורי משפחות מכל הארץ באתר העמותה ללא חשיפת שם המשפחה, וישמחו אם גם תושבי מגדל העמק ישתתפו במיזם כדי לעזור לעמותה לתמוך במשפחות נזקקות.

נציג עמותת "להיטיב" הציג סקירה של כל המשאבים שעמותת "תן גב" עזרה בחצי שנה האחרונה הכוללת סיוע באספקת מוצרים בסיסיים וחיוניים בסך של כ- 150 אלף שקל, בנוסף לתרומת המחשבים.

אילנה פרץ עייש אמרה: "אני שמחה על השותפות עם עמותת "תן גב" שבהחלט מאפשרת ותומכת במשפחות שיש להן קושי לספק צרכים בסיסיים.  מודה להם על הסיוע במהלך כל השנה ובפרט על תרומת המחשבים שמיועדים לילדים ממשפחות שיש להם קושי כלכלי ומאפשרת להם שיוויון הזדמנויות".

אלי ברדה ראש העיר הודה לנציגות עמותת "תן גב" והציג את עקרון "תו תקן חברתי" שלו מול המפעלים בעיר ורתימתם לטובת תרומה לקהילה כך שכמעט כל מפעל תורם במשאבים ובכוח אדם לטובת תוכנית או שירות בעיר. כמו כן סיפר על ההיערכות של מינהל החינוך לאספקת מחשבים לתלמידים לצורך למידה מרחוק במהלך משבר הקורונה, סיוע שהחל לפני שנים ונמשך עד היום ממקורות שונים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here