איידלמן מיד לאחר התחרות

ניקול איידלמן ממגדל העמק ממשיכה לכבוש את הבמות והפעם קטפה את המקום הראשון בתחרות השירה הבינלאומית Fiestalonia Israel שנערכה בתל אביב.

הזמרת הצעירה ניקול איידלמן ממגדל העמק, בסך הכל בת 14.5, הצליחה לעשות זאת שוב ולנצח תחרות שירה בינלאומית והפעם סיימה במקום הראשון בתחרות Fiestalonia Israel שנערכה בתל אביב והשתתפו בה כ-400 ילדים ובני נוער שחולקו לקטגוריות של כוראוגרפיה, נגינה ושירה. איידלמן, תלמידת מרכז מוסיקה והמחול במתנ"ס מגדל העמק בהדרכת המורה מרק וורבובסקי גברה על עשרות ילדים ובני נוער בדרך לניצחון עם השיר "Just walk away" של הזמרת סלין דיון.

למרות גילה הצעיר של איידלמן זאת אינה הפעם הראשונה שהיא מצליחה לנצח ולקטוף את המקומות הראשונים בתחרויות בינלאומיות בארץ ובעולם וביניהן paradise holiday"" ביוון שם סיימה עם הפרס הגדול- "הגרנד-פרי", בתחרות "Renaissanc" שנערכה בהונגריה סיימה במקום הראשון, גם בתחרויות friendship of people"", "זיקוקי כישרונות" ו"קשת בצפון" סיימה ראשונה, בתחרויות "הים התיכון" ו"כוכבי חנוכה" סיימה במקום השני ועוד.

מנהלת מרכז המוזיקה והמחול, פרידה נוסם, אמרה: "מגדל העמק בכלל ומרכז מוסיקה ומחול שלנו התברכו בכישרונות רבים בתחומי המשחק, המוסיקה והמחול והם מייצגים אותנו בכבוד בארץ בעולם. ניקול היא אחת מהן, היא בעלת כישורים ווקאליים אדירים והיא פשוט כבשה את השופטים וקהל הצופים שהריעו לה ארוכות. אנחנו גאים בה".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here