קרדיט צילום: דורית ריטבו

מירי לוי, מהמרכז הקהילתי מעלה יוסף, מבית החברה למתנ"סים, זכתה באות הוקרה ומופת של נעמת במרחב הגליל המערבי. מירי אחראית על כל העשייה הקהילתית, תרבותית וחברתית של המועצה, שחלק מתושביה פזורים בימים אלה בכל הארץ

בהיכל התרבות בנהריה תקיים האירוע המרכזי לרגל יום האישה 2024, במהלכו הוענקו אותות הוקרה לנשים על פועלן בשנה החולפת. אחת מהן היא מירי לוי, עובדת המרכז הקהילתי מעלה יוסף ע"ש אייל דרור, מבית החברה למתנ"סים.

מירי לוי, תושבת מושב גורן בעבר בקו העימות וכיום מתגוררת במעלות, נשואה ואם לשניים, עובדת מזה 30 שנה במרכז הקהילתי מעלה יוסף, מבית החברה למתנ"סים. בעברה היתה מדריכת נוער. בימי שגרה מירי מנהלת את האגף לאזרחים ותיקים ומאז אירועי השבעה באוקטובר היא התגייסה, תרתי משמע, למלא את מקומו של מנהל המרכז הקהילתי, יאיר ברנס, שהתייצב למילואים בצו 8.

מתחילת המלחמה מירי מתכללת את כל העשייה הקהילתית, התרבותית והחברתית של המועצה האזורית מעלה יוסף ומיישמת את חזון החברה למתנ"סים. פעילותה כוללת פעילות ואירועים לטובת הקהילה שפונתה לבתי המלון ברחבי הארץ והן לטובת תושבי יישובי קו העימות שנותרו להתגורר בבתיהם.

נעמת במרחב הגליל המערבי נימקה את הבחירה במירי לקבלת אות ההוקרה: "מירי מובילה את צוות המרכז הקהילתי לעשייה ללא לאות, לחיזוק וחוסן הקהילתי של התושבים. מובילה תוכניות חברתיות , קהילתיות העונות לצרכי המקום והחירום, פועלת בשיתוף פעולה מלא עם המועצה האזורית והעומד בראשה מר שמעון גואטה מבצעת הלכה למעשה את חזון המועצה וצו השעה הכל באמפטיה, רגישות מקצועיות וחריצות. מירי לוי מהווה מודל והשראה בסביבתה".

מירי לוי אמר במעמד הזכייה: "אני גאה להיות חלק מהחוסן האישי והרציפות התפקודית ולייצר שגרה בחירום לטובת המפונים ותושבי קו העימות. המוטו שלי הוא: תחשוב חיובי – תעשה טוב, תרבו בנתינה ועשייה – העולם יחזיר כפל כפליים.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here