צילום: דוברות המכללה

פתיח: 'ציונט' והמכללה הטכנולוגית נוף הגליל בחיבור מיוחד שנעשה על ידי ראש העיר נוף הגליל רונן פלוט יוצאים לדרך חדשה, דרך ההצטיינות וטיפוח המצטיינים. בתוכנית הייחודית ויוקרתית הזו חברו ערכים, יזמות, ציונות משפחתית ואמונה בשילוב איכותי ומנצח של הצטיינות ערכית. הצצה ראשונה למסע אל הדיפלומה, ההצטיינות, הערכים והתעסוקה המכבדת. 

בימים אלה יוצאת אל הפועל תוכנית המצטיינים המובילה של המכללה הטכנולוגית נוף הגליל, 'ציונט' ועיריית נוף הגליל. "התוכנית היא התחלה מבורכת למגמת העלייה בהצטיינות הסטודנטים במגוון לימודי ההנדסה במכללה וכעת הזרקור הוא על מצטייני מגמת תוכנה, אומרת מרב ששון אמויאל, מנכ"לית המכללה, אשר מובילה את התוכנית הייחודית במכללה.

הכל החל כאשר ראש העיר נוף הגליל, רונן פלוט קידם את פרויקט ומיזם 'ציונט', מיזם מצליח במספר ערים בישראל והביאו אל נוף הגליל. באופן טבעי חיבר ראש העיר את מנהלי מיזם 'ציונט' עם המכללה הטכנולוגית נוף הגליל. 

"מיזם 'ציונט', הוא מיזם ייחודי ומרגש מאוד, מיזם עסקי אשר מהותו הינה ערכים וציונות נטו." אומרת מרב ששון אמויאל  מנכ"לית המכללה ומוסיפה, "זוהי חברה משפחתית אשר פועלת לשלב עסקים עם ערכים ואשר שמה לה למטרה להיות בית תוכנה חברתי מוביל בהעסקה של אוכלוסיות של עולים חדשים ועולים ותיקים ואוכלוסיות נוספות אשר המטרה אליה חותר המיזם 'ציונט' הוא בשילוב בשוק ההייטק הישראלי הפורח. בימים אלה רון להב מרכז מגמת תוכנה במכללה  בשיתוף צוות המכללה מאתרים סטודנטים מצטיינים בהנדסת תוכנה. על פי התוכנית הסטודנטים שייבחרו בקפידה למסלול המצטיינים יזכו לתוכנית הכשרה בת תשעה מפגשים בהסתמך על הישגיהם במגמה במכללה. שיא התהליך יהיה כאשר בתום ההכשרה המקצועית, אשר תהיה ללא עלות ותועבר על ידי מומחי תוכנה של 'ציונט', בית התוכנה 'ציונט' יעסיק את המצטיינים בשכר גבוה של מעל לממוצע במשק. "זוהי בשורה משמעותית ואופק רציני למצטיינים," אומרת מרב ששון אמויאל. 

רון להב , מרכז מגמת תוכנה במכללה הטכנולוגית נוף הגליל אמר: "אחד הקשיים שבהם נתקלים סטודנטים בוגרים היום, הוא חוסר הניסיון וההזדמנות להיכנס לשוק ההייטק. המכללה הטכנולוגית נוף הגליל בשיתוף עם חברת ציונט, יוצאים במיזם משותף ייחודי, שאין כמותו  בשום מכללה,  במטרה להכשיר הנדסאים בוגרים וכאלו שעדיין לומדים לצורך הכנתם לשוק העבודה .במסגרת התוכנית יעברו המשתתפים , קורס מזורז לטובת ביצוע פרויקט המדמה את סגנון העבודה בעולמות פיתוח התוכנה. המשתתפים בקורס ילמדו תכנים מתקדמים בתחום הנדסת התוכנה , יתנסו בעבודה מעשית תוך דגש על שילוב התכנים שנלמדו בקורס ועבודה בצוותים, בדיוק כמו בהייטק. במהלך הקורס תבחן עבודת הצוותים כצוותים והתלמיד כפרט, ובסיומו חברת ציונט תבחר חלק מהסטודנטים להשמה בהייטק בשכר מתגמל והולם כמקובל בתעשייה."

 תוך כדי יצוין כי פרט לסטודנטים ובוגרי המכללה מוזמנים גם הנדסאי תוכנה בוגרי מוסדות שונים, בני העיר נוף הגליל, להשתתף בתוכנית היוקרתית. 

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here