מערכת החינוך נפרדת מחמישה מנהלים
קרדיט צילום: דוברות עיריית עפולה.

חמישה מנהלי בתי ספר סיימו החודש את דרכם לאחר שנים ארוכות בהן חינכו וטיפחו מאות ואלפי תלמידים בבתי ספר שונים בעפולה.

מינהל החינוך בעפולה נפרד מחמישה אנשי חינוך שתרמו לעיר לאורך שנים ארוכות. בין הפורשים אפשר לציין את אלי ניסנהולץ מנהל תיכון יהודה בארבע השנים האחרונות ואליעזר בויאר מנהל חט"ב יהודה בשנתיים האחרונות שמסיימים את תפקידם במקביל לבחירתה של  רשת החינוך "אורט ישראל" לניהול בית הספר השש-שנתי החל משנת הלימודים הקרובה.

מנהלת נוספת שמסיימת את דרכה לאחר 22 שנים בבית הספר 'נועם מוריה' יוכי נחמני שהחלה את דרכה כמורה בבית הספר ובשנים האחרונות שימשה כמנהלת שקידמה את בית הספר כ'בית חינוך' הן בתכנים והן בחזות, הקפידה על התמקצעות צוותי המורים לצד קידום ושיפור ההישגיים הבית ספריים.

מנהל נוסף הוא שלומי פלס שניהל ב-18 השנים האחרונות את 'אולפנא צביה' במהלכם דאג לקידום הישגיים לימודיים, מדיניות דלת פתוחה כלפיי צוות המורים והתלמידות, הכלה של כל התלמידות ומשפחותיהן, קליטת כיתות חינוך מיוחד ושילובן בבית הספר והטמעת המוטו  "יחד יחד כולם יחד". מנהלת נוספת שסיימה את תפקידה היא דיקלה מן- מנהלת המתי"א (מרכז תמיכה יישובי/אזורי) ולפני כן ניהלה בית ספר לחינוך מיוחד בהם קידמה שיח מכיל, זמין וקשוב למנהלי ביה"ס והגננות והטמיעה אקלים נינוח ומקצועי.

מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך הממלכתי-דתי, חביב פרץ אמר: "אני רוצה להודות למנהלים הפורשים על שנים ארוכות של קידום חינוך ילדינו ולאחל הצלחה למנהלים החדשים שיבואו".

מערכת החינוך נפרדת מחמישה מנהלים
קרדיט צילום: דוברות עיריית עפולה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here