קציני פיקוד העורף בלשכתו של אלקבץ השבוע
קרדיט צילום: דוברות עיריית עפולה

משלחת של קציני פיקוד העורף ביקרה בעיריית עפולה לסיכום ביניים של משבר הקורונה. אל"מ ניסים תורג'מן: "אני מברך את ראש העיר על הדרך בה הוא מנהל את העיר בשגרה ובחירום".

משבר נגיף הקורונה שפרץ לפני כחודשיים רשם אינספור רגעים מרגשים ובהם התנדבות של מאות אזרחים פרטיים, גופים ועמותות וסיוע מרגש של צוותים רפואיים, כוחות הביטחון וההצלה וביניהם פיקוד העורף. זמן קצר לאחר תחילת פרוץ המשבר ביקר אל"מ ניסים תורג'מן בלשכתו של ראש העיר אלקבץ שביקש סיוע של חיילים למבצעי איתור קשישים מבודדים וחלוקת מנות מזון וסלי מזון. בעקבות הבקשה של אלקבץ הבינו בפיקוד העורף את הקשיים והחלו לספק כוחות אותם הוביל היקל"ר העירוני סא"ל במיל דודי נחום שהשתתפו בלא פחות מ-20 מבצעים עירוניים שכללו חלוקת מנות מזון חמות וסלי מזון לחג הפסח ולימי הסגר לאזרחים הוותיקים ומשפחות רווחה.

לפני כשבוע הגיעו אל"מ תורג'מן, סא"ל נחום וסרן מור סודרי למפגש סיכום ראשון בלשכתו של אלקבץ. במהלך הפגישה סיכמו ראש העיר וקציני פקע"ר את ההתנהלות ושיתוף הפעולה בימי הקורונה עד כה תוך התמקדות בשימור והפקת לקחים, היערכות להמשך, היבטי תקשורת והסברה, סיוע לתושבים ועוד.

בסיום המפגש אמר אל"מ תורג'מן: "עפולה היא עיר גדולה ומרכזית, בשגרה ובחירום. מעבר לשירות שהיא מעניקה לעשרות אלפי תושביה, היא מעניקה שירות גם למאות אלפי תושבי האזור. אני מברך את ראש העיר על הדרך בה העיר מנוהלת ומתנהלת, בעת שגרה וכפי שראינו כעת במשבר הקורונה, גם בתקופות חירום. בכל פגישה עם ראש העיר אני לומד ממנו המון ואני מעריך את עבודתו המקצועית והמסורה למען תושבי העיר". ראש העיר אלקבץ הודה לקציני פיקוד העורף על חלקם ועל עבודתם המשותפת עם העירייה בימי הקורונה וציין כי שיתוף הפעולה הפורה יימשך גם בעתיד.

קציני פיקוד העורף בלשכתו של אלקבץ השבוע
קרדיט צילום: דוברות עיריית עפולה

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here