מפעל הפיס בחר בפרויקט "המתחם" של נצרת עילית להדגים תהליך ביצוע נכון ומוצלח של פרויקט גדול בשיתוף הרשות המקומית

פרויקט "המתחם" של נצרת עילית
עיריית נצרת עילית

ביום שני השבוע ביקרו נציגי הנהלת מפעל הפיס והצוותים התפעוליים בראשות יעקב בנבניסטי, מנהל הקצאות ובקרת מבנים, ב"המתחם" – מרכז הספורט והפנאי המחודש של נצרת עילית. מטרת הביקור הייתה להציג בפני הצוותים המקצועיים במפעל הפיס את הפרויקט המוצלח שכלל שיפוץ יסודי והקמה מחדש של  מבנה הבריכה המחוממת  ומרכז הספורט  "הפרויקט הזה הוא דוגמה למבנה נטוש ומוזנח שהפך בתוך זמן קצר למתחם יפיפה וזאת הודות לתהליך ביצוע נכון ושיתוף מפעל מצוין עם הרשות המקומית בהובלת ראש העיר רונן פלוט  " אמר בנבניסטי .

את נציגי מפעל הפיס ליוו מ"מ ראש העיר אלכס גדלקין ואנשי הגזברות וההנדסה בעירייה. גם האדריכל שתכנן את הפרויקט, מידד גנדלר השתתף בסיור והציג את האלמנטים התכנוניים שהוכנסו למתחם, שילוב הצבעים, הצורות הגיאומטריות, והחלוקה הפונקציונאלית של השטח"

"המתחם" נפתח לפני כשלושה חודשים ומשמש את ציבור תושבי העיר לטובת פעילות ספורט ופנאי במתקן מודרני העומד בכל התקנים המחמירים. המתחם כולל בריכה מחוממת, חדרי סאונה יבשה ורטובה, מרכז ספורט, רחבת אירועים ושטח לאימוני כושר.  החברה לפיתוח נצרת עילית בניהולו של שמעון גלרון מפעילה את המתחם במחירי עלות לתושבי העיר :"המתחם נועד לספק שירותי פנאי ונופש ברמה גבוהה עבור תושבי העיר בעלות מסובסדת שלא למטרות רווח. " אמר ראש העיר רונן פלוט והוסיף " המבנה היה נטוש ומוזנח במשך שנים רבות ועמד כאבן שאין לה הופכין. הקמתו מחדש בוצעה במסגרת תכנית ההתחדשות הכוללת בעיר. מפעל הפיס הוא שותף חשוב בביצוע התכנית יחד עם משרדי ממשלה רבים שנותנים כתף ונרתמים לקחת חלק במהפך שמתחולל בעיר ".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here