פרס חינוך מחוזי
עיריית עכו

מנהלת משרד החינוך במחוז צפון, ד"ר אורנה שמחון העניקה בסוף השבוע שעבר לבית הספר אמי"ת קנדי בעכו את פרס החינוך המחוזי לשנת תשע"ט. בטקס השתתפו נציגי בית הספר, ראש מנהל החינוך בעירייה אורית אסייג, המפקחת חנה זינו ומנהל החינוך הממלכתי דתי, חיים גבאי. עתה מועמד בית הספר לקבלת פרס החינוך הארצי של משרד החינוך לשנת תשע"ט.

פרס חינוך מחוזי
עיריית עכו

בשנים האחרונות נרשמה עליה דרמטית באחוזי הזכאות לבגרות של תלמידי בית הספר-  מ53% ל-92% , שילוש מספר התלמידים הניגשים לחמש יחידות לימוד במתמטיקה והכפלת מספר הניגשים לחמש יחידות באנגלית. בהובלת צוותי ההוראה גורפים תלמידי בית הספר פרסים בינלאומיים בתחרויות מדעים ופיזיקה בינלאומיות.

תלמידי בית הספר נהנים ממהפכת למידה משמעותית, ממרחבי למידה חדשניים המחליפים את הלמידה הסטנדרטית בכיתות ובמגוון תכניות למידה וחקר המשולבות בקהילה בליווי חוקרים ואנשי מדע.

ראש העיר עכו, שמעון לנקרי בירך על הענקת הפרס לבית הספר אמי"ת קנדי בעכו ואמר: "העיר עכו משקיעה רבות בחינוך ילדי העיר ופרס החינוך המחוזי לבית הספר הוא עוד הוכחה לכך. אני מודה להנהלת בית הספר ולצוות המורים על העבודה החינוכית המדהימה ויחד נמשיך להוביל את מערכת החינוך בעיר, תוך חתירה למצוינות".

ראש מינהל החינוך, הגב' אורית אסייג, ברכה אף היא בגאווה את קהילת בית הספר על הצלחתם וזכייתם בפרס המכובד. "אין ספק כי בית הספר צעד כברת דרך משמעותית בשנים האחרונות והוא זכאי לכל הערכה וברכה על המעשה החינוכי יוצא הדופן המתחולל בבית הספר. עיריית עכו תמשיך ותמנף את העשייה החינוכית הברוכה בעיר בכלל ובבית הספר בפרט".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here