חלוקת נרות
דוברות עיריית מגדל העמק

סטודנטים תושבי מגדל העמק חילקו נרות לכבוד שבת עם הקדשה לבריאות חולי הקורונה ובכלל. ראש העיר ביקש: "הדליקו ובקשו רפואה שלמה והחלמה מהירה לחולים"

ביום שישי האחרון יצאו חברי מנהיגות הסטודנטים "נטועים" ו"פנים אל פנים" לעשות שוב טוב לתושבי מגדל העמק. הסטודנטים, תושבי מגדל העמק, עברו במתחמי הקניות השונים וחילקו נרות להדלקה בצרוף הברכה. ראש העיר אלי ברדה ביקש מתושבי העיר להקדיש את ההדלקה לרפואת החולים.
בימים אלו שמדינת ישראל מתמודדת עם מגפת הקורונה, צעירי העיר יוזמים ופועלים מחוץ לקופסה על מנת לעלות את המורל ואת החוסן הקהילתי כפי שנדרש ממנהיגים קהילתיים.
מאי זינו ממובילת היוזמה אמרה: "במרכז לפיתוח ההון האנושי – צעירים מצאנו בית ליוזמות שלנו. תענוג גדול שמצאנו ברשות אוזן קשבת ליוזמות שזו אחת מרגשת במיוחד. התושבים הודו לנו ושמחו לקבל את המחווה, גם אנו חברי הקבוצות הדלקנו נרות בשישי הזה מתוך כוונה מלאה ואיחולי החלמה לחולים.
אלי ברדה ראש העיר סיכם: "התרגשתי מאוד לראות את היוזמה של הסטודנטים תושבי העיר. היוזמה ריגשה את תושבי העיר שלנו שמרגישים כמו משפחה וזה חימם את הלב. בימים כאלה חשוב למקד את התפילות שלנו לרפואת החולים. אין לי ספק שיחד ננצח".

חלוקת נרות
דוברות עיריית מגדל העמק

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here