קרדיט תמונה: דוברות עיריית מגדל העמק

אגף הנוער במגדל העמק הפיק השבוע את 'מתחם הנוער' השנתי שאירח השנה שרשרת אמנים, פעילויות, טיולים וסדנאות לבני הנוער

הצלחה ל'מתחם הנוער' השנתי במגדל העמק: החופש הגדול יצא לדרך ובמגדל העמק בנו תכנית עשירה כדי להעסיק את התלמידים עד השעות הקטנות של הלילה ולמזער את תופעת השוטטות המוכרת של בני הנוער בחופשות ברחבי הארץ.

לצד פעילויות שונות ברחבי העיר, פתח אגף הנוער את 'מתחם הנוער' שהוקם ב'פארק הראשונים' בעיר אותו פקדו מאות בני נוער שנהנו משרשרת מופעים, סדנאות ופעילויות. כזכור, אגף הנוער של עיריית מגדל העמק בהובלתו של משה פרץ מפיק מדי קיץ פסטיבל בן שבוע ימים המיועד לבוגרי כיתות ו' ועד בוגרי כיתות י"ב העומדים לפני גיוס לצה"ל. 

המתחם נפתח ביום ראשון השבוע וכלל שרשרת פעילויות וביניהן הופעת סטנד-אפ של אורי בויר, מסיבת נוער עם דיג'יי אלון וינר והזמרת מור רביעי, הופעה של אמן חושים נבו אבוטבול, מפע אש ומסיבת אוזניות, מתחם פיינטבול, הופעה של הזמרת הגר יפת, מסיבת קיץ עם אבי אברומי ודיג'יי רז סימון. אירועי הקיץ יימשכו עם טיולים לסופרלנד, שפיים, לונה פארק ומימדיון.
אורית זאבי כהן מנהלת המתנ"ס אמרה: "פעילות מגוונת ועשירה בעיר ומחוצה לה עם צמיד במחיר שווה לכל נפש אפשרו לבני הנוער ליהנות מחופשת הקיץ במיוחד אחרי שנת ה"קורונה"".

קרדיט תמונה: דוברות עיריית מגדל העמק

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here