25 מוסדות חינוך בעפולה הוסמכו ל
קרדיט צילומים: עיריית עפולה

שישה גני ילדים הצטרפו בחודש האחרון לרשימה "הירוקה" של מוסדות החינוך שכוללת כיום שמונה בתי ספר ו-17 גני ילדים.

רואים ירוק בעיניים: ועדת השיפוט של המשרד להגנת הסביבה ומשרד החינוך התכנסה בחודש האחרון באמצעות אפליקציית "זום" כדי להסמיך מוסדות חינוך "ירוקים" והחליטה להעניק את ההסמכה ללא פחות משישה גני ילדים בעפולה לאחר שבאותם מוסדות פעלו וחינכו לאורך זמן בנושאים של קיימות, שמירה על איכות סביבה, עידוד להפחתת צריכת החשמל, זיהום אוויר, מחזור, חסכון במים, שמירה על משאבי טבע, גידולים אורגניים, הכרה של מגוון מינים בטבע ועוד.

25 מוסדות חינוך בעפולה הוסמכו ל"ירוקים"
קרדיט צילומים: עיריית עפולה

את ההסמכה כגנים "ירוקים" קיבלו גני הילדים לאחר שהציגו את הפעילות בפני וועדת שיפוט וקיבלו ציון גבוה. לאחר ההסמכה של ששת הגנים כוללת כיום הרשימה "הירוקה" של מוסדות החינוך בעפולה שמונה בתי ספר ו-17 גני ילדים כאשר בית הספר אחד, אלומות בעפולה עילית, הוסמך כבר לפני מספר שנים ל"ירוק מתמיד" לאחר מספר שנים במהלכן הקפידו בבית הספר לטפח את הנושא ואף להגביר פעילות עד לקבלת ההסמכה המכובדת.

את הנושא החשוב מובילות המחלקה לאיכות סביבה ומינהל החינוך העירוני שיתוף גני הילדים ובתי הספר ובהובלת רכזת חינוך סביבתי ויחד מקיימים סדנאות והדרכות על בסיס קבוע לקידום הגברת המודעות לנושא השמירה על איכות הסביבה שנוגע כמעט בכל תחום בחיי היום יום של תושבי עפולה ובכלל.

25 מוסדות חינוך בעפולה הוסמכו ל"ירוקים"
קרדיט צילומים: עיריית עפולה

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here