קרדיט: Canva

אף אחד מאיתנו לא נולד עם הוראות הפעלה למוח האנושי, למרות זאת, ישנן דרכים יעילות להשיג את מה שאתם רוצים, הן בעבודה והן בחייכם האישיים, באמצעות משאב אינטלקטואלי. זכרו שהמכשול היחיד למטרה שלכם הוא עצמכם. אימון אישי להצלחה בשילוב NLP הוא אימון הנוקט בגישת פסיכולוגיה יישומית, המאפשרת להבין כיצד המוח פועל, וכיצד נוצרות מחשבות היוצרות דפוסי תגובות התנהגותיות. הכרת התהליכים הללו בפירוט, תוכל לבטל דפוסי התנהגות מיותרים שמאטים אתכם בדרך להצלחה.

מה ניתן ללמוד בעזרת NLP?

לכל אחד מאיתנו יש מידה מסוימת של פרפקציוניזם. חתירה זו לשלמות מופעלת בשלב מסוים של החיים. בכל הקשור להצלחה של שיטת NLP קורס מלמד איך להיות מצוין בכל דבר, להיות מסוגל להקדים את היריבים, ולנתח בעדינות את המניעים של מעשיהם. NLP מכוון אדם להגיע לשלמות על ידי חקר הקשר בין תהליכים נוירולוגיים, שפה והתנהגות חווייתית, המדע מספק קווים מנחים ברורים לפעולה. בתרגום מילולי, NLP כולל כמה מושגים. ביניהם המושג נוירו, אשר מתייחס לתהליכים במוח, ומכיל עקרונות של איסוף מידע מהעולם החיצון באמצעות 5 ערוצים עיקריים הקשורים לחושים. מושג שני הוא בלשנות, חקר תכונות השפה. זוהי טרנספורמציה של מידע המתקבל מבחוץ, העובר דרך מסנן ההבנה הפנימית של אירועים ותופעות, המתבטאת במבנה השפה.NLP  היא דרך לשלוט בפעולות יומיומיות, לפרש תכונות התנהגותיות, ולבחור דרכים לשנות את המציאות. קורסNLP  מעניק לכם סט של כלים לשינוי והתפתחות אישיים. המדע מציע דרכים להבין את העולם, את האנשים שסביבנו, שיטות יעילות לשינוי הסביבה להשגת יעדים מהירה וקלה יותר. זוהי הסרה של דפוסי התנהגות שאינם פועלים, טכניקות להתגברות על בעיות, קשיים, דרכים להפחתת מתח.

איך NLP יכול לעזור לכם בעולם העסקי?

האם אי פעם חשבתם מה חסר לכם בהשגת המטרות הרצויות שלכם? סביר להניח שמדובר בהרגלים ותירוצים שאתם לא רוצים להילחם בהם. במהלך הכשרת מנהלים בשיטת NLP משתמשים בשפה כדי לשבור את המחסומים הנפשיים שאנו יוצרים לעצמנו באופן לא מודע. בגלל יכולת ייחודית זו, ה-NLP נחשב לאחד הכלים השימושיים והנגישים ביותר בפסיכולוגיה המודרנית.NLP  מלמד אנשים להסתגל לתנאים משתנים ולשנות את המציאות כדי לחיות את החיים שהם חולמים עליהם. המאמן עובד עם הלקוח כדי לעודד אותו לעזוב את אזור הנוחות שלו, שבירת מחסומים והיכולת לבחור בדרך הטובה ביותר מובילה לחיים מלאים ומאושרים יותר. מעוניינים לשמוע עוד פרטים על קורס NLP? בית הספר למאמנים קוד האימון, בהנהלתו של אלון אולמן, ישמחו לתת לכם פרטים נוספים אודות שיטת האימון החדשה, קוד המנצח.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here