קרדיט: דוברות רשת אמית

המנהל החדש של בית החינוך אמית כרמיאל, הוא אביגדור הראל. הוא יחליף את גאי דקל שביקש לסיים את תפקידו.

אביגדור מגיע עם נסיון חינוכי רב, לאחר קרוב ל-20 שנה בחינוך ההתיישבותי הדתי והממלכתי בתפקידי חינוך, יעוץ וריכוז. האחרון שבהם היה בתיכון מנור כברי. הראל נבחר השבוע במכרז, שבו השתתפו נציגי המחוז והחמ"ד במשרד החינוך, נציגי עירית כרמיאל ונציגי רשת אמית.

ראש העיר כרמיאל, משה קונינסקי בירך על הבחירה: "אני מברך את אביגדור הראל על היבחרו כחלק מנבחרת המנהלים המצוינת של העיר. במהלך השנים אביגדור הוכיח את עצמו כאיש חינוך ערכי ובעל יכולות גבוהות ואיכותיות ואני בטוח שהוא ימשיך את דרכו הטובה של המנהל היוצא, גאי דקל שהצעיד את אמית כרמיאל להישגים חינוכיים ולימודיים רבים. אני מאחל לו הצלחה רבה – הצלחתו היא הצלחתנו".

ד"ר אמנון אלדר מנכ"ל רשת אמית אמר כי "אביגדור הראל הוא האיש הנכון להוביל את תיכון אמית כרמיאל וביחד עם הצוות המצוין והמסור, הקהילה החינוכית תמשיך להגיע להישגים מרשימים". הוא הודה לגאי דקל המנהל היוצא, על העשייה הברוכה, על ההשקעה הגדולה וההצלחה החינוכית.

אביגדור הראל, המנהל הנבחר הודה על האמון ואמר כי זו זכות גדולה להיכנס לתפקיד ניהול בית החינוך אמית כרמיאל. "אני שמח ומודה על הזכות גדולה לקחת חלק ולהיות שותף בעיצוב זהותו ואישיותו של הנוער בשנים המשמעותיות של החטיבה והתיכון".

גאי דקל, המנהל היוצא: "אני מסיים תקופה משמעותית של עשר שנים בהם זכיתי להנהיג את בית החינוך ולהוביל עשייה חינוכית פוריה יחד עם צוות בית הספר המסור, האוהב והמקצועי ובשיתוף ההורים. בתקופה זו למדתי מהם הרבה וזכיתי לחוש מקרוב את הכוחות, העוצמות והפוטנציאל הגלום בכל אחד מכם. בשנים אלו בית החינוך שלנו התפתח, התקדם ושגשג בכל התחומים. עלה בידינו לייצר אווירה המקדמת הצלחה ומצוינות מתוך רגישות והתאמה לכל תלמיד ובאווירה מכילה ומשפחתית. אני מלא הכרת תודה לריבונו של עולם ולכל השותפים הרבים שסייעו ותרמו להצלחה. אני מאחל הצלחה רבה בעז"ה למנהל החדש, אביגדור הראל. אני מאמין ובטוח שהוא ראוי ויכול להוביל את בית החינוך מעלה לקומה הבאה. ה' יצליח דרככם".

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here