אבי אבירם נבחר ליו
דוברות עיריית מגדל העמק

אבירם שמשמש כיום כמנהל אזור צפון של רשת "אורט" ויו"ר הנהלת רשת המתנ"סים במגדל העמק נבחר ליו"ר משותף של ועדת ההיגוי הישראלי של שותפות גליל מרכזי ויכנס לתפקיד בתחילת נובמבר

לאחר תהליך ארוך וסדור בו נבחנו מספר מועמדים נבחר אבי אבירם ליו"ר משותף חדש לשותפות שיחל את תפקידו ב-01.11.19. אבירם, יליד 1966 תושב מגדל העמק, נשוי לחנה וביחד הם הורים לגל, יעל ויובל. בנו הבכור הינו בוגר המחזור השני של טמארק כשהיה תלמיד כיתה ז' והצעיר השתתף כחניך בטמארק.
אבי, שגדל והתחנך במגדל העמק, מכהן כיום כמנהל אזור צפון של רשת "אורט" וכן משמש כיו"ר הנהלת רשת המתנ"סים במגדל העמק בהתנדבות. לפני ניהול אזור צפון, אבי ניהל את תיכון "אורט" רוגוזין השש שנתי במגדל העמק לאחר ניסיון רב במערכת החינוך העירונית. בעברו אבי שימש כראש מינהל החינוך בעיר ומשימתו העיקרית היתה להוביל את מערכת החינוך העירונית, הובלת שינויים ארגוניים והובלת תהליכים פדגוגים כלליים. עבודה מול משרדי ממשלה שונים וארגונים מעורבים, בעיקר מהמגזר השלישי, ויצירת שולחנות עגולים לבניית דיאלוג, במטרה לקדם הישגים לימודיים.
כידוע בשנותיה הראשונות של השותפות ראשי הרשויות אלי ברדה, איתן ברושי ומנחם אריאב ז"ל כהנו בסבב כיו"ר ועדת ההיגוי הישראלי ולאחר מכן כהנו בתפקיד היו"ר על בסיס המתנדבים בשותפות.
במסגרת פעילותו ההתנדבותית אבי מונה כחבר צוות ההיגוי של שותפות ביחד גליל מרכזי –מישיגן, בעבר שותפות 2000) וחבר ויו"ר בועדת החינוך של השותפות.
בשנים האחרונות אבי ומשפחתו נוהגים לארח בביתם משלחות רבות מדטרויט ודואגים להישאר מעודכנים ומעורבים בפעילות השותפות.
ראש העיר אלי ברדה המלווה ומטפח את אבי אבירם במעלה התפקידים שהוא ביצע ומבצע בירך את זיו קלוקר היו"ר היוצא והודה לו על שיתוף הפעולה ובירך את אבי אבירם בישיבת ועדת ההיגוי הישראלית שהתכנסה בחדר הישיבות בעיריית מגדל העמק ואמר: "אבי אבירם יביא את אישיותו המנהיגותית, החינוכית והערכית לשותפות וירחיב את מעורבות תושבי מגדל העמק כמתנדבים בשותפות. אני מאחל לו הצלחה ושנה טובה ופוריה בשותפות".

אבי אבירם נבחר ליו"ר ועדת ההיגוי הישראלית
דוברות עיריית מגדל העמק

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here