אהבת חינם
דוברות עיריית מגדל העמק

תושבי מגדל העמק התגייסו למען קהילת בני המנשה ובערב ט' באב העניקו להם עוגה שרכשו וערכת צעצועים שהגיעה כתרומה

במגדל העמק ממשיכים לעשות טוב ולהרבות באהבת חינם. מיזם חברתי של האגף לשירותים חברתיים – היחידה להתנדבות פועל אחת לחודש למען הקהילה שמטרתו לתת הזדמנות לתושבים לחוות עשייה התנדבותית ולחשוף לתושבי העיר קבוצות וקהילות שחיות בעיר, ובכך להרחיב את הסולידריות החברתית.
החודש לקראת תשעה באב, חברו יחדיו אגף הקליטה, המתנ"ס – 'יחד זהות יהודית' והיחידה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים בקול קורא לתושבים שהזמינה אותם להצטרף למיזם מרגש בו מחבקים את קהילת בני מנשה המונים 43 משפחות במגדל העמק.
במהלך המיזם התושב שהשתתף קנה עוגה, קיבל ערכת צעצועים שגויסה כתרומה עבור כל המשפחה וכמובן את כתובת המגורים. בערב ט' באב התושבים העניקו למשפחות את העוגה והערכה. כל תושב שהתנדב למיזם קיבל סיכה מהיחידה להתנדבות שמבטאת אחדות "עם אחד, לב אחד".
אילנה פרץ עייש מנהלת היחידה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים אמרה: "אני רוצה להודות לשותפים על היוזמה המבורכת ולתושבים שהתנדבו לעשות טוב למען האחר. מגדל העמק זו עיר קהילתית, רב תרבותית שנושאת את הדגל של ערבות הדדית".
אלי בקסיס סגן ראש העיר וממונה תיק הרווחה סיכם: "זו מגדל העמק היפה. אני גאה בתושבים על המחווה עבור קהילת בני מנשה, יישר כוח! ועל זה נאמר עם ישראל ערבים זה לזה".

אהבת חינם
דוברות עיריית מגדל העמק

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here