מתחם הבילוי החדש-
עיריית עכו

תחת הכותרת "יש לכם מקום לבלות בו" יושק בעכו ב-18 באפריל מתחם בילוי חדש למוסיקה והופעות חיות בשם "המצודה" עם הופעתו של הזמר ישי ריבו.

מתחם הבילוי החדש-"המצודה"
עיריית עכו

בתוך ימים אחדים מאז שנפתחה קופת הכרטיסים באינטרנט עם קמפיין הפרסום של "המצודה" בעמוד הפייסבוק הייעודי ובאינסטגרם נמכרו כל הכרטיסים לשני המופעים הראשונים.

מתחם הבילוי ייפתח בחצר המצודה בגני הפסטיבל בעכו העתיקה והוא פרי יוזמה של מנכ"ל העירייה, אוהד שגב ומנהלת אגף קשרי קהילה, ליזו אוחיון בגיוס מימון מיוחד של ראש העיר עכו שמעון לנקרי. המיזם ייערך בשיתוף החברה לפיתוח עכו העתיקה.

את המופע הראשון יפתח כאמור הזמר ישי ריבו בשעה 21:30 בערב. במופע השני, שאף הוא סולד אאוט יופיע ב-16 במאי הזמר אמיר דדון. כעת פתוחה קופת הכרטיסים למופע של הזמר הראל סקעת שייערך ב-30 במאי. בהמשך יופיעו בין השאר חנן בן ארי,  בניה ברבי, נתן גושן, יובל דיין, אביב גפן ומיטלמן, מוש בן ארי, מרינה מקסימיליאן, ארקדי דוכין, עילאי בוטנר, מיכה שטרית, טונה, נצ'י נצ'  ועוד.

הקונספט של מתחם הבילוי החדש הוא קיום הופעות חיות של מיטב האמנים סביב שולחנות כאשר בסיום ההופעה תיערך מסיבת ריקודים עםDJ . את שירות ההסעדה בתשלום תספק מסעדת רות'ס הכשרה הנמצאת במתחם הבילוי. מספר המקומות להופעות שייערכו בחצר גני הפסטיבל, תחת כיפת השמיים הוא עד 500 איש, ולכן הכניסה היא על בסיס כל הקודם זוכה. מחיר כרטיס להופעה הוא בין הזולים בארץ והוא יעמוד על 69 ₪ בלבד, זאת לאור סבסוד המופעים על ידי העירייה.

מתחם הבילוי החדש-"המצודה"
עיריית עכו

כמו כן, בשבועות שייערכו פסטיבלים שונים כמו תיאטרון עכו, ערבסק, האופרה ואחרים לא יתקיימו מופעים בחצר גני הפסטיבל.

ראש העיר עכו, שמעון לנקרי: "זה זמן רב שאנו שוקדים על קונספט אירועים ובילוי ייחודי עבור תושבי העיר עכו והמבקרים הרבים שפוקדים אותה. עכשיו אני שמח לבשר שיש לכם מקום חדש לבלות בו".

לוח ההופעות החיות יפורסם בעמוד הפייסבוק "המצודה עכו – Music in Akko". כרטיסים ניתן לרכוש באמצעות קופות חיפה/ת"א בטל.*2207

לפרטים נוספים: אגף קשרי קהילה – 04-9956225

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here