תמונה: דוברות עיריית מגדל העמק

וועדת האכיפה העירונית התכנסה לסכם את שנת 2021 בה בלט שיתוף הפעולה המצוין שיש בין הרשות למשטרת ישראל למען איכות חייהם של התושבים וביטחונם

מועצת האכיפה העירונית של עיריית מגדל התכנסה לישיבת סיכום של שנת 2021. במפגש השתתפו ראש העיר אלי ברדה, מנכ"ל הרשות שלום זוזוט, מנהלת המחלקה לביטחון קהילתי שירלי אלקובי, מנהל מחלקת אכיפה בוריס נמירובסקי, ראש מינהל החינוך מלי אליגוב, מנהל אגף הנוער משה פרץ, מפקד תחנת המשטרה סנ"צ יניב סויסה, השוטר הקהילתי שרון מוסקוביץ', מפקד השיטור העירוני פקד אופיר בר, סגנו דרור יצחק ורמ"ד תנועה בשארה פרח.
שירלי אלקובי מנהלת היחידה לביטחון קהילתי הציגה את עיקרי שנת 2021 שהתאפיינה בהתמודדות עם כל אפקט הפוסט קורונה. התקיימו סדנאות מותאמות בבתי הספר, נעשתה עבודה מאומצת של מדריכי המוגנות, התחזקה היחידה לטיפול באלימות במשפחה והוקמה יחידת מקצועית לטיפול בנוער במצבי סיכון והתמכרויות.
מהשיטור העירוני נמסר כי המחלקה עמדה בכל היעדים לצמצום עברות רעש מבית ורעש במרחב הציבורי. בנוסף, לקחו חלק השוטרים בפעולות התנדבות שונות בקהילה. בזכות עבודה משותפת וסנכרון מלא בין השיטור והפיקוח כמקשה אחת, זכתה היחידה להערכה רבה ולפרס ההצטיינות הארצית ע"י השר לביטחון פנים חיים עומר בר לב.
שלום זוזוט מנכ"ל העירייה שעומד בראש ועדת האכיפה החודשית יחד עם מפקד משטרת מגדל העמק אמר: "יחידה מצטיינת ברמה הארצית מצביעה על עבודה בשיתופי פעולה בין כל המערכות יש להמשיך ולהקפיד על העשייה המקצועית".
במעמד מכובד זה העניק מפקד התחנה סנ"צ יניב סויסה לראש העיר תשורה המעידה על שיתוף הפעולה בין המערכות וביקש להודות לראש העיר על האוזן הקשבת ורוח המפקד של שיתופי פעולה ומקצועיות.
ראש העיר אלי ברדה העניק לשיטור העירוני ואגף הפיקוח תעודת הוקרה על הזכייה במקום הראשון וסיכם: "העבודה המאומצת של כל הגורמים ניכרת לעיין וכך גם הסינרגיה בין המערכות. לקבל תואר של יחידה מצטיינת זה בהחלט מכובד, אך המאמץ החשוב יותר הוא לשמור על תואר זה ולהמשיך לתת לתושב את השרות המיטבי לשמירה על הסדר הציבורי, תחושת הביטחון ואיכות החיים".

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here