בגרות משולשת
דוברות עיריית מגדל העמק

שלישיית האחיות יובל, שיר וסתיו ז'נו ממגדל העמק יחד עם חבריהם לשכבה בבית הספר "אורט רוגוזין", רובם כבר עם מדי צה"ל קיבלו בשישי האחרון את תעודות הבגרות המיוחלות שלהן.

בגרות משולשת
דוברות עיריית מגדל העמק

'מרכז המוזיקה' במגדל העמק לבש חג ביום שישי האחרון כאשר לפתחו הגיעו עשרות חיילים בשירות סדיר, חלקם ביחידות קרביות, מפקדים וקצינים, ובנות שירות לאומי לקבל את תעודות הבגרות עליהן עמלו שלוש שנים. בין כל הבוגרים התייצבו גם שלישיית הבנות יובל, שיר וסתיו לבית משפחת ז'נו, שהוסיפו לרשומה המשותף שלהן גם תעודת בגרות.

הטקס השנתי נערך בהשתתפות ראש העיר אלי ברדה שחילק יחד עם ראש מינהל חינוך מלי אליגוב, מנהל בית הספר "אורט רוגוזין" דודי גריסרו ורכזת השכבה אידה זילברבלט את תעודות הבגרות ל-135 בוגרי מחזור תשע"ז מחזור נ"ו שמהווים 71.4% (עלייה של 10% משנה קודמת) הזכאים לתעודת בגרות מתוכם 14.8% בוגרי חמש יחידות במתמטיקה (עלייה של 6%), 23% בוגרי חמש יחידות באנגלית (עלייה של 3%) ו-21% בוגרי חמש יחידות בפיזיקה (כפול מהממוצע הארצי).

מבין כל הבוגרים שהגיעו לטקס בלטו גם שלישיית הבנות לבית ז'נו שמילדות עושות הכל יחד וגם את לימודיהן וקבלת תעודת הבגרות חוו יחדיו. "להיות שלישייה זה הכי כייף. בחיים לא מרגישים לבד. תמיד יש לנו האחת את השנייה בכל דבר" שיתפה השבוע שיר איך נראים החיים בשלישייה. לטקס הגיעה שלישיית ז'נו לאחר שסיימו את הבגרות במגמות גיאוגרפיה ואמנות מורחב. "יובל וסתיו תמיד היו הטיפוס של לימודים. הן היו מתחרות ביניהן בציונים ואני הייתי יותר בכיוון החברתי" מודה בחיוך שיר ומוסיפה: "הודות לרשות המקומית וראש העיר ששמים דגש על החינוך, צוות מורי בית הספר ובעיקר אמא שדחפו אותי הצלחתי להוציא את תעודת הבגרות בסופו של דבר. אני גאה שהוצאתי את הבגרות בסוף ומודה לאמא שלא וויתרה לי". לפני כחודש חגגו יום הולדת 20 ובמקביל החלו את השנה השנייה בשירות הלאומי שלהן דרך עמותת "שלומית" אותו הן עושות בתחנת המשטרה המקומית (שיר) ובקופות החולים (סתיו ויובל) במגדל העמק, המקום שהן כל כך אוהבות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here