בית ספר 'מרום' משנה את פניו
קרדיט צילום: דוברות עיריית עפולה.

רגע לפני פתיחת שנת הלימודים התקיים טקס הסרת הלוט וקביעת מזוזה למבנה החדש של בית הספר "מרום" בשכונת גבעת המורה.

זה היה ללא ספק השבוע של בית ספר 'מרום': בפגרת הקיץ האחרונה התבשרה הנהלת בית הספר בראשותו של הרב מנחם גולד כי הוקצה לילדים מבנה חדש, בית הספר עמל לשעבר בגבעת המורה, ולפני מספר ימים, לאחר שבועות של שיפוצים נחנך המקום בטקס המרגש. הדובדבן שבקצפת: מערכת העיתון של 'ידיעות אחרונות' החליטה להעניק את שער העיתון לילדי בית הספר ביום פתיחת הלימודים.

בית ספר 'מרום' משנה את פניו
קרדיט צילום: דוברות עיריית עפולה.

טקס החנוכה המרגש התקיים בנוכחותם ראש העיר אבי אלקבץ, חבר מועצת העיר ויו"ר מוסדות משמעות הרב מנחם גולד, מנהלת בית הספר הדסה רוטנברג, מנכ"ל 'החינוך העצמאי' הרב אליעזר סורוצקין, מנכ"ל העיריה שלום שלמה, מנהלת אגף החינוך טינה ולדמן ומנהלי אגפים ומחלקות ברשות. ראש העיר, שנשא דברים ואף התכבד בגזירת הסרט והסרת הלוט מעל הכניסה למבנה, הביע בדבריו את התחייבותו לדאוג לקידומם של מגוון בתי הספר ומוסדות החינוך בעיר ולהצלחתם המרבית של כלל התלמידים ברחבי עפולה.

כידוע, בית הספר 'מרום' הוקם לפני כעשרים שנה על ידי הרב מנחם גולד על מנת לקדם את ילדי העיר מבחינה לימודית, חינוכית וערכית. במהלך השנים זכו תלמידי בית הספר בפרס ראשון בתחרות המתמטיקה העירונית של משרד החינוך ובפרס בית ספר ירוק, פרס יקיר 'נתיב האור' שניתן לעיריית עפולה ע"י חברת החשמל על הצטיינות בחיסכון באנרגיה.

עד כה שכן בית הספר במבנה צפוף ומיושן שהיה צר מלהכיל את מספר התלמידים הגדל. כעת, בעקבות התמיכה של הראשות והעומד בראשה זכו תלמידי בית הספר, בנות ובנים, לעבור למשכן גדול, מרווח ומשופץ, במיקום נגיש ומרכזי.

בית ספר 'מרום' משנה את פניו
קרדיט צילום: דוברות עיריית עפולה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here