חברי ועדת הפרס בסיור בבית הספר רימונים
קרדיט צילום: עיריית עפולה.

בית ספר ״רימונים״ בעפולה שחוגג השנה עשור להיווסדו נבחר כאחד משישה בתי ספר שזכו בפרס החינוך למצוינות המחוזי לשנה זו. ראש העיר אלקבץ: ״הצבת נושא החינוך בראש סדר העדיפויות מתחיל לקצור פירות. ברכות למנהל החינוך ולהנהלת בית הספר על ההישג הנפלא״.

הישג נפלא למערכת החינוך העירונית בעפולה עם ההודעה על זכייתו של ביה"ס ״רימונים״ בפרס החינוך למצוינות לשנה זו. בי"ס "רימונים" הינו בי"ס לחינוך מיוחד בו לומדים תלמידים בכיתות ז'-יב'. הוא מיועד לתלמידים בעלי אינטליגנציה תקינה ומאפיינים רגשיים ומגיעים אליו מכל מחוז צפון. צוות ביה"ס בראשותה של המנהלת דורית חן מפתח דרכי הערכה חלופיות ומגוון דרכי הוראה שיובילו למימוש הפוטנציאל האישי ולחיזוק הדימוי והמסוגלות העצמית תוך מעורבות בכל הנעשה בחיי הלומדים לאורך כל שעות היום ובחופשות ומסייע להם ליצור קשרים חברתיים ולהשתלב בקהילה ולתרום לה בפעילויות הבלתי פורמליות.

ביה"ס פועל בהתאם לערכי מצוינות ארגונית EFQM ופועל רבות בהקניית ערכים ומורשת לצד תכניות העצמה לתלמידים ולצוות המובילים לקשר משמעותי מיטבי בין כלל השותפים. ביה"ס שם לו למטרה שבוגריו יסיימו 12 שנות לימוד, ישתלבו במסגרות ההמשך ויתפקדו באופן עצמאי כאזרחים בעלי ישרה התורמים לחברה בישראל.

לפני כשבוע ביקרה בבית הספר ועדת פרס החינוך המחוזי וחבריה שוחחו התלמידים, ההורים, בוגרי ביה"ס וחיילים והתרשמו מהעשייה הייחודית והמגוונת, מהנתינה של הצוות ומהחיבור עם ההורים ובוגרי ביה"ס. השבוע התבשרו במינהל החינוך ובבית הספר על קבלת פרס החינוך המחוזי ע"י מנהלת המחוז ד"ר אורנה שמחון, שהביעה את הערכתה הרבה לצוות בית הספר.

מנהלת ביה"ס דורית חן אמרה "הפרס הינו הוקרה על עשייה איכותית של קהילת ביה"ס. אנו עושים כמיטב יכולתנו לפתח בוגר עצמאי בעל יכולות לתרום לקהילה כאשר הדרך להשגת המטרה היא ע"י חיבור לחוזקות, כישורים ויכולות של כל תלמיד, בראייה רב מערכתית ובקשר אישי. השנה אנו חוגגים עשור לרימונים, ואנו רואים בפרס כמתנת העשור".

ראש העיר אבי אלקבץ בירך את מנהלת בית הספר דורית חן ואמר: ״הצבת נושא החינוך בראש סדר העדיפויות העירוני מתחיל לקצור פירות. ברכות למינהל החינוך בראשותה של טינה ולדמן ולהנהלת בית הספר על ההישג הנפלא״

חברי ועדת הפרס בסיור בבית הספר רימונים
קרדיט צילום: עיריית עפולה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here