קרדיט: דוברות כללית מחוז צפון

כללית ממשיכה להוביל ולהרחיב את שירותי הרפואה למען מטופליה והחל מהשבוע ניתן יהיה לבצע בדיקת ממוגרפיה במרכז לרפואה יועצת בעפולה.

מכשיר הממוגרפיה, של חברת HOLOGIC, חדש ומתקדם נרכש לטובת המטופלות ומאפשר לבצע את סריקת השד בתלת מימד (3D).

"זוהי בשורה מאוד משמחת ומרגשת. מכשיר הממוגרפיה החדיש ישנה את חווית הנבדקת במכון השד במרכז לרפואה יועצת. משטח הדחיסה מעוקל ומדמה את צורת השד ולאחר הסריקה מתקבלות תמונות עם רזולוציה גבוהה ויעזור לרדיולוגים, המפענחים, לאתר גילוי מוקדם טוב יותר של ממצאים חשודים לסרטן השד" מסבירה אירית בחבוט, מנהלת שירות הרנטגן בכללית מחוז צפון.

בדיקת הממוגרפיה היא בדיקת דימות מהירה של השד, שמטרתה לגלות ממצאים ממאירים בשלב המוקדם, האם יש שינויים ממאירים התחלתיים בשד, כגון גושים קטנים שאינם ניתנים למישוש.

לדברי חני ערוסי, אחראית מכון השד "באמצעות הבדיקה ניתן לזהות גידול בשלב מוקדם מאוד, עוד לפני שניתן להרגישו באמצעות בדיקה ידנית. גילוי זה משמעותי לסיכויי ההחלמה. הבדיקה פשוטה והיא אורכת מספר דקות. בהזדמנות זו אני פונה לנשות עפולה והסביבה להיענות לזימונים לביצוע הבדיקה".

"במרכז לרפואה יועצת יש את הטכנולוגיות המתקדמת ביותר לטובת המטופלים. אנחנו מרחיבים את השירות ופותחים שירותים חדשים. אצלנו המטופלות בידיים טובות ומקצועיות" אמר ד"ר דרור אשכנזי, מנהל המרכז.

קרדיט: דוברות כללית מחוז צפון

"במכון מתקיים שיתוף פעולה ייחודי עם מכון השד, מחלקת רנטגן והמחלקות הכירורגיות במרכז רפואי הענק הנותן מענה רפואי תוך רתימת מיטב המומחים של מרכז רפואי העמק לטובת מתן שירות רפואי איכות. השקענו מחשבה רבה בהתאמת השירות לטובת המטופלות. שיתוף הפעולה רותם את כל היכולות הרפואיות והמקצועיות של כללית ומומחי העמק לטובת בריאות הנשים" הוסיף ד"ר איציק מלכה, סגן המנהל הרפואי של כללית מחוז צפון.

"בשנים האחרונות יש עלייה במספר הנשים שאובחנו בשלב מוקדם יחסית. אנחנו קוראים לנשים לבוא ולהיבדק. זו בדיקה משמעותית שעשויה לעזור להציל חיים. בואי, אנחנו כאן בשבילך ולמענך" אמרה אירית.

"מחוז הצפון הוא מחוז שלא מפסיק להתפתח גם בשעת משבר. אנחנו שמים את המטופלים שלנו במקום הראשון, ועושים הכל על מנת להקל עליהם. אנחנו פועלים רבות כדי להמשיך ולשפר את השירותים שאנו מציעים- ברמה המקצועית, בזמינות, בבינוי ובמכשור רפואי" סיכם ד"ר מרדכי דיין, מנהל המחוז.

 

ניתן לזמן תור באמצעות 2700*

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here