המעונות בעפולה, הלימודים בנוף הגליל
צילום: אלבום פרטי

במכללה הטכנולוגית נוף הגליל , שגרת הלימודים נמשכת במלא עוצמתה, הסטודנטים לומדים באופן רציף בלימודים  מקוונים. המכללה פתחה את שעריה לתגבורים לנבחנים על פי הנחיות  משרד הבריאות, הצוות המקצועי והמנהלתי דואג שהשגרה תתקיים על כל המשתמע מכך. תרצה ריבק, מנכ"לית המכללה , היא גם אשת בשורה לסטודנטיות וסטודנטים הנרשמים בימים אלה ללימודי הנדסה, "לרשות הסטודנטים שלנו יעמדו מעונות בעפולה, לצד איתור וסיוע במציאת דיור ראוי ומכובד בסובב המכללה בנוף הגליל".

בשורה לסטודנטיות וסטודנטים במכללה הטכנולוגית נוף הגליל, מעתה,  לרשות הסטודנטים יעמדו מעונות בעפולה, לצד סיוע באיתור דיור ראוי ומכובד  בסובב המכללה, דבר שיקל מאוד על הסטודנטים הבאים בשערי המכללה מרחבי הארץ.

במכללה הטכנולוגית נוף הגליל ממשיכים ברצף הלימודי באופן המקוון, צוותי ההוראה, המרצים ורכזי המגמות המצוינים, מלמדים מאז פרוץ המגפה , באופן רציף, מעניקים תמיכה ותגבור גם באופן פרטני. "הסטודנטיות והסטודנטים במכללה זכו בצוות מקצועי מצוין, אומרת מנכ"לית המכללה, תרצה ריבק, ומוסיפה: בימים אלה הרישום ללימודי הנדסה נמצא בעיצומו, לרגע לא הפסקנו  ללמד, ובמקביל להתכונן לסמסטר הבא, אני מאמינה שעם החזרה למכללה באופן פיזי, העניין יהיה לנו קל וטבעי ביותר, מאחר ומבחינתנו מגפת הקורונה עצרה את העולם והכניסה אותו לחוסר ודאות, אך אנחנו במכללה הצלחנו שלא לפגוע בשגרה, הצלחנו תוך ימים אחדים ליצור מערך למידה מקוון בכל תחומי הדעת, מסירות עובדי ההוראה לצד הרצינות והאחריות שגילו הסטודנטיות והסטודנטים ראויים לכל הערכה".

עוד מוסיפה מנכ"לית המכללה , כי ההרשמה ללימודי הנדסה במכללה לא נעצרה לרגע, "מדור הרישום במכללה ממשיך לרשום סטודנטיות וסטודנטים, מפעלי התעשייה משוועים לעובדים מקצועיים ואיכותיים, בוגרי המכללה. אנו גם מיידעים  את הסטודנטים הנרשמים ללימודי ההנדסה , כי בהצטרפותם ללימודים במכללה, כספם בטוח ומובטח להם כי אם תיווצר מציאות בה לא יתקיימו הלימודים, כספם יוחזר במלואו, זו התחייבות".

לצד זאת, במכללה הטכנולוגית נוף הגליל כבר הוכיחו שאפילו הקורונה לא יכולה לעצור אותם, ולכן המכללה ערוכה לפתיחת הסמסטר הבא כמתוכנן בשילוב אמצעים טכנולוגיים.

המעונות בעפולה, הלימודים בנוף הגליל
צילום: אלבום פרטי

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here