בשם המדע

עיריית נצרת עילית קיבלה תעודת הוקרה על פועלה להגברת החשיפה של התושבים למדע ולטכנולוגיה.

שר המדע והטכנולוגיה, אופיר אקוניס, העניק לעיריית נצרת עילית תעודת הוקרה על פועלה להגברת החשיפה של התושבים למדע ולטכנולוגיה במסגרת פרויקט "סל תרבות 3".

השבוע נערך כנס "סל תרבות 3" בהובלת משרד המדע והטכנולוגיה. בין הרשויות שהשתתפו בכנס היו נציגים של עיריית נצרת עילית: ראש מנהל החינוך, אורנה פישר, וחשבת האגף, איריס עטיה. השר אקוניס העניק תעודת הערכה לעיריית נצרת עילית על פועלה להגברת החשיפה של תחום המדע ועל קידום חדשנות וקדמה טכנולוגית בחינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי.

"משרד המדע בראשותי רואה חשיבות רבה בטיפוח ילדים ובני נוער לחינוך מדעי וטכנולוגי. שיתוף פעולה בין המשרד לרשויות המקומיות יאפשר לנו להשפיע ולקדם את הדור הצעיר, שהוא הבסיס לקיומה של ישראל כמדינה פורצת דרך ומובילת חדשנות גם בעתיד," אמר השר אקוניס וציין, כי הרשויות המקומיות הן שותפות טבעיות לביצוע פעילויות אלו.

פישר הסבירה כי "סל המדע" מסייע לעירייה לפתח ולהרחיב את חוויית לימוד מקצועות המדע במגוון פעילויות, אירועים, יוזמות ומצוינות בנושאי מדע, טכנולוגיה וחדשנות. "תלמידי נצרת עילית יצאו השנה לסמינר לימודי בסוכנות החלל במוסקבה וניסוי שלהם שוגר לחלל," אמרה פישר והוסיפה, כי לפני חודשים אחדים פתחה עיריית נצרת עילית בשיתוף קק"ל את בית המצוינות הראשון בעיר, שנועד להעניק לבני הנוער קרש קפיצה למצוינות בכל תחומי החיים, בדגש על מדע וטכנולוגיה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here