קרדיט יח"צ

הורי החתן התעמתו באירוע, הבן לא יכול היה להשתלט עליהם, גם לא המשטרה – והוא נטש. שנה אחרי מבקש אבי החתן פיצויים מאשתו

לפני יותר משנה וחצי, במהלך אירוע אליו הוזמנו 1,200 אורחים, השיאו בני זוג מהצפון את בנם בכורם. לאירוע הם הגיעו עם הרבה דם רע ביניהם, שהחל לצוף מעל פני השטח,

כבר שנתיים קודם לכן. במהלך האירוע, פרץ ביניהם ויכוח קולני שאיבד שליטה ולמקום הוזמנו ניידות משטרה כדי להפריד בין הניצים. בשיא המהומה עזב בנם, החתן, את האולם.

הדרמה הזו התחוללה כאמור בשיאו של ערב שבו כולם אמורים היו לשמוח. למרבה המזל האירוע נמשך גם בהעדרו של החתן,

אבל ההסברים שניתנו במהלך הערב הותירו מבוכה רבה. רק לקראת המחצית השניה של האירוע חזר החתן וניכר היה כי הוא מרגיש נבוך ומושפל "מההצגה" שארגנו לו הוריו.

מאז האירוע שהפך לשיחת היום בתוך המשפחה הגדולה קיבל הליך הגירושין, בין הורי החתן, תפנית. האב, איש בעל הון רב ונכסים רבים,

טוען באמצעות עורכת הדין שרין סולן, כי לאשתו אין חלק באדמות והנכסים שבבעלותו ולכן היא אינה זכאית לדבר מהרכוש המשותף.

בנוסף הוא מבקש מביהמ"ש לפסוק לו פיצוי של מאות אלפי שקלים על עוגמת נפש. עו"ד סולן טוענת יש לחייב את האישה בהוצאות החתונה שהסתכמו בכמה מאות אלפי שקלים ולקזז את חלקה ברכוש המשותף שנצבר במהלך 25 שנות הנישואים.

ביהמ"ש למשפחה בעיר הצפונית יצטרך לפסוק האם המריבה גרמה לבעל עוגמת נפש והאם נכון לקזז את הנזקים מהרכוש המשותף שאמור להיות מחולק ביניהם שווה בשווה.

"אם יתברר כי היוזמה למריבה היתה של האישה והיא זו שחוללה את האירוע מתחילתו – והדבר ניתן לבדיקה בעקבות חקירה המשטרה, שהחליטה לסגור את התיק בגלל שלא היו בו אירוע אלימות פיזיים – אזי לבית המשפט לא תהיה ברירה אלא לפצות את שולחה", קובעת עו"ד סולן.

עם זאת טוענת האישה, "המריבה נגרמה כתוצאה מהאלימות של בני משפחתו של בעלי ולא בגללי או בגללו". במקביל נמשך גם הליך הגירושין. בינתיים עזב הבעל את דירתו ועבר להתגורר בדירה אחרת.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here