קרדיט: כפר נהר הירדן

כפר נהר הירדן יוצא בקמפיין גיוס המונים לקראת חנוכה

25 בנובמבר- 15 בדצמבר

https://bit.ly/Jrv-JGive

 

כפר נהר הירדן ,כפר הנופש לילדים ובני נוער בגילאי 9-18 המתמודדים עם מחלות קשות ומסכנות חיים, יוצא בקמפיין גיוס המונים לקראת חנוכה במטרה להמשיך את הפעילות בכפר ולאפשר לילדים נוספים לקחת חלק בפעילויות.

כפר נהר הירדן הוא כפר הנופש היחיד בישראל המציע חווית "מחנה קיץ" לאורך כל השנה ללא כל עלות לילדים החולים ולמשפחותיהם
לאחר שנת הקורונה בה הפעילות נעצרה, חזר הכפר לפעילות ויוצא בימים אלה בקמפיין גיוס המונים.

מטרת הקמפיין, 'הילדים של כולנו חוגגים את החיים', היא להמשיך את הפעלת הכפר והגדלת מספר הילדים שיוכלו להגיע וליהנות מהפעילויות שמציע. לקמפיין גויסו למעלה מ-200 שגרירים, מתנדבי הכפר ובוגריו, במטרה לעורר את המודעות לחשיבותו עבור הילדים החולים ובני משפחתם.

ילדי כפר נהר הירדן מתמודדים עם מחלות קשות וכרוניות כמו CP ,המופיליה, סכרת, מחלות מעי, אפילפסיה, ילדים מושתלי איברים, סרטן ,מחלות ריאה כרוניות ,מחלות שלד, ניוון שרירים  ועוד . בכפר שנבנה מהיסוד למטרה זו, מרכז רפואי משוכלל המלווה את הילדים בכל  מחזור הנופש, עם רופאים ואחיות מתנדבים מומחים למחלה איתה מתמודדים הילדים ותזונאית המתאימה את התפריט לצרכים התזונתיים של הילד.

את כל הפעילות מלווה צוות מקצועי קטן וכ-1,800 מתנדבים בשנה.

הפעילויות שכוללות פארק אתגרי, בריכת שחיה מונגשת, מרכז ספורט משוכלל, רכיבה על סוסים, כלבים טיפוליים, קמפינג מונגש ועוד, מאפשרים לילדים שלא ניתנה להם האפשרות, בשל מחלתם, ליהנות מחוויה ייחודית ויוצאת דופן.

 קרדיט: כפר נהר הירדן

מנכ"ל כפר נהר הירדן, (תאל' מיל') יובל חלמיש: "החיוך של הילד שנכנס לראשונה בחייו לבריכה, מטפס על קיר טיפוס או אפילו מבלה בשמש מדרבן אותנו להמשיך ולפעול למען הילדים. אנחנו קוראים לכולם להצטרף אלינו ולתרום על מנת שנוכל לסייע לילדים נוספים לחגוג את החיים ולשים, פעם בשנה, את המחלה והמגבלות בצד וליהנות כמו שלכל ילד מגיע, ממגוון רחב של פעילויות וחוויות"

ההורים של רעות המתמודדת בשנים האחרונות עם תסמונת נדירה – "כשהגענו בפעם הראשונה לכפר נהר הירדן לא ידענו למה לצפות, פגשנו משפחות מכל הארץ התמודדות עם המחלות המורכבות של הילדים שלנו, גילינו אנשים מדהימים שחיזקו אותנו. בשלושה ימים הצלחנו לאסוף כוחות כמו שלא עשינו בארבע שנים שהבת שלנו חולה."

 

הקמפיין יתקיים ב25 בנובמבר עד 15 בדצמבר ומטרתו לגייס סכום מינימום של 400 אלף שקלים

לינק לאתר התרומה- https://bit.ly/Jrv-JGive

קרדיט: כפר נהר הירדן

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here