הכרת הטוב: מכתב תודה מאמא
דוברות עיריית מגדל העמק

אמו של תלמיד כיתה ב' בבית ספר "יגאל אלון" שגרה מכתב לראש העיר ובו הודתה לצוות החינוכי

מערכת החינוך במגדל העמק נמצאת בראש סדרי העדיפויות של ראש העיר ומחזיק תיק החינוך אלי ברדה. בתי הספר בעיר מעוטרים בפרסי חינוך שקיבלו בשנים האחרונות, הישגים ושיאים מרשימים.
במהלך חופשת הקיץ התקיימו מספר קייטנות במספר מחזורים ברחבי בתי הספר היסודיים ללא השתתפות כספית של ההורים, אחת מהן בבית הספר "יגאל אלון" הפורח בשנים האחרונות. לפני מספר שבועות אימא של תלמיד מכיתה ב' החליטה להרים את הכפפה ולשגר מכתב תודה לראש העיר אלי ברדה ולמנהלת בית הספר עינת וקנין בזו הלשון:
"תודה שבעיר הטובה שלנו קיים בית ספר שהפך להיות בית ספר בוטיק על כל המשתמע מכך", כך פתחה רויטל סולטן אמו של אלעד סולטן את מכתב התודה. "כמו בכל שנה גם השנה ערכו בבית הספר קייטנה ובכל בוקר הגיעו מלאכים בדמותם של המורים והסייעות ועטפו באהבה וחום את התלמידים. האנשים הנפלאים הללו הגיעו בכל יום עם חיוך ענק ומוטיבציה להעביר לילדים את חופשת הקיץ בצורה הכי ערכית וכייפית".
סולטן הוסיפה: "מרגיע את הלב שילדינו מתחנכים בידיים נאמנות והחותמת לכך זה שהם פשוט לא רצו לחזור הביתה, לא רצו שהקייטנה תגמר. זה המקום להודות לראש העיר על העשייה למען ילדינו והעיר, תודה שאתה לא מוותר על אנשי חינוך מהטובים ביותר, על האפשרות לתת לנו ללכת לעבודה ולהשאיר את ילדנו בחממה כמו בית הספר יגאל אלון. אני מצדיעה לעינת וקנין המנהלת שמצעידה את בית הספר באצילות נפש, בחום ובאהבה תוך הקניית ערכים ודרישה לכבוד האדם".

הכרת הטוב: מכתב תודה מאמא
דוברות עיריית מגדל העמק

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here