הפרחים שבינינו

מי לא אוהב פרחים? ומי אמר שפרחים נועדו רק לנשים וילדות? אנשים רבים אוהבים את עלי הכותרת הצבעוניים ולא יוותרו על הזמנת פרחים למגוון רחב של אירועים. מעבר לכך, מכיוון שהפרחים מגיעים בשלל צבעים, הם מעניקים לנו אנרגיות חיוביות רבות, שכן לכל צבע אנרגיה ייחודית משלו.

הפרחים המרפאים: המשמעות הרוחנית של הצבעים

הצבעים יכולים להשפיע על מצב הרוח שלנו, ולא בכדי. מעבר למשמעות הפיזית שלהם ולעובדה שאנו רואים אותם, לצבעים בכלל ולצבעי פרחים כפר סבא בפרט, יש משמעויות רוחניות אשר תורמות גם לגוף האדם:

  • אדום – צבע הנמצא בשפע בפרחים כמו ורדים או ציפורנים. צבע דומיננטי ומלא באנרגיות, ולכן הוא יכול לסייע לחסרי ביטחון עצמי, ולאלה המעוניינים לנהל כראוי את העסק שלהם או חייהם המשפחתיים.
  • ורוד – צבע רגוע יותר של אהבה ונתינה, הלבן העדין ממתן את האדום העז. הצבע הוורוד תורם לתחושת הערך העצמי ולאהבה.
  • כתום – צבע של תקשורת בין אנשים, ונחשב גם לצבע נשי ועוצמתי. הוא יכול לסייע לחיבור האישה לנשיותה, לאיזון הורמונלי וליצירה.
  • ירוק – אי אפשר להתעלם ממנו, מכיוון שהוא מצוי בעלים ובגבעולים של כל הפרחים. צבע מעניק חיים זה מתאים לחידוש מאגרי האנרגיה, לאיזון, השראה, שלווה ורוגע.
  • צהוב – הצבע שנוגד דכאון באופן טבעי, והוא משגר שמחה ועליזות. הוא מתאים לטיפול בפחדים ולקבלת החלטות בחיים.
  • כחול – צבע רגוע של ים ושמיים המשדר הבנה בין בני האדם. הוא מסייע לביטוי רגשות עמוקים וגם לביטחון העצמי.
  • לבן – צבע של טוהר וניקוי. מתאים לאנשים אשר מעוניינים להתחבר לעצמם כמו גם להשתחרר מרגשות אשם מטרידים.
  • סגול – צבע המשלב בתוכו את צבע האש (אדום) והמים (כחול). מדובר בצבע ייחודי של ריפוי. הוא מיועד לאיזון הרגשות העזים המתעוררים בנו, וכן לחיבור אל האמונה הפנימית שלנו ואל האינטואיציה.

לא צריך סיבה כדי להביא פרחים

ראינו כי צבעי הפרחים יכולים להביע רבות. כך שלמעשה, אינכם זקוקים באמת לאירוע כלשהו כדי להביא פרחים עפולה. די בכך שתרצו לעודד אדם כלשהו, או אפילו את עצמכם, כדי להביא את הפרחים האהובים אל הבית.

האתר שעוזר לכם למצוא משלוחי פרחים

מחפשים פרחים בפתח תקווה? כדאי לכם להכיר את השווה, אתם מיוחד שבו תוכלו למצוא בעלי עסקים למשלוח זרי פרחים, עציצים וסידורי פרחים בכל מקום בארץ. בזכות אתר מעוצב זה, ניתן למצוא את הפרחים הזולים ביותר ולקבל את כל המידע הדרוש לכם, וכל זאת תחת קורת גג אחת.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here