זהבי לעפולה

ערן זהבי, כוכב הכדורגל הישראלי ומלך השערים של הליגה הסינית יגיע לעפולה לאימון ראווה עם מאמן הכושר ערן שדו במסגרת צילומים לסדרת טלוויזיה חדשה. שלומי אלבז: "עפולה הולכת להיות בירת הספורט ברמה הארצית".זהבי לעפולה

ערן זהבי, שחקן הכדורגל הישראלי, כוכב נבחרת ישראל שכבש גם את הליגה הסינית בשנים האחרונות, מגיע לעפולה לאימון ראווה במסגרת צילומים לסדרת טלוויזיה חדשה שתשודר ב- HOT- "כשהנשים עזבו את הבית" שתספר על חייהם של חמישה גברים שנשותיהם עזבו את הבית למשך שבוע והם אמונים על ניקיון וטיפול הבית.

זהבי, שיגיע לאצטדיון עפולה עילית ביום רביעי (26.2, 17:00), יערוך אימון ראווה עם ערן שדו, יליד עפולה ומאמן הכושר של נבחרת ישראל וקבוצת גוואנז'ו RF הסינית. האימון יהיה פתוח לקהל הרחב לצפייה. באותו הערב צפויים זהבי ושדו להעביר הרצאה למאמני מחלקת הנוער של הפועל עפולה.

מנהל אגף הספורט בשחקים עפולה, שלומי אלבז, שמתכנן עוד הפתעות רבות לתושבי העיר מברך על המהלך: "כבוד גדול יהיה לארח את ערן זהבי בעפולה. השילוב עם ערן שדו, יליד העיר, מהווה גאווה גדולה לכולנו. האירוע הענק הזה, שיביא הרבה כבוד לעיר, יתווסף למספר אירועי ענק שהולכים להיות כאן בשנה הקרובה כחלק מחזון ראש העיר אבי אלקבץ. אני כן כבר יכול להגיד, שעפולה הולכת להיות בירת אירועי הספורט ברמה הארצית. עם אירוח אליפויות ואירועים שלא נופלים מהערים הגדולות בארץ".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here